Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:40 | London, May 23 00:40 | New York, May 22 20:40
Shanghai, May 23 08:40 | Tokyo, May 23 09:40 | Sydney, May 23 11:40

Азаров вирішив доопрацювати пенсійну реформу

Азаров вирішив доопрацювати пенсійну реформу
14 лютого 2011 в 09:55 - Роман Зайцев


Азаров вирішив доопрацювати пенсійну реформу

Кабінет міністрів іще не відкликав свій законопроект про пенсійну реформу, але доопрацювання документа вже почалася.Про це заявив голова Верховної ради Володимир Литвин, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Литвин вважає, що прийняття пенсійної реформи має здійснюватися за принципом "добровільності і аргументованості, а не для того, щоб загнати хворобу в глухий кут".

При цьому спікер не виключив, що законопроект про пенсійну реформу, "можливо, навіть потрібно приймати проект частинами".

Як повідомлялося, раніше віце-прем‘єр міністр Сергій Тігіпко повідомив, що Міністерство соціальної політики має намір просити Кабінет міністрів відкликати з парламенту свій проект пенсійної реформи для його дообговорення.

На початку лютого парламентський комітет із питань соціальної політики та праці, очолюваний регіоналом Василем Харою, вирішив звернутися до Верховної ради із пропозицією відхилити законопроект "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

"Змушені констатувати, що комплекс запропонованих у законопроекті заходів не вирішує проблеми фінансової стабілізації солідарної системи пенсійного страхування", - сказано в заяві.

Депутати відзначають, що "так широко анонсоване упровадження пенсійної реформи звелося до пропозицій запровадити більш жорсткі умови пенсійного забезпечення, а саме: підвищити вік виходу на пенсію і величину нормативного страхового стажу, переглянути умови призначення та перерахунку пенсій, виплати пенсій працюючим пенсіонерам тощо".

Разом із тим, підкреслюють у комітеті, успішне реформування пенсійної системи потребує створення економічних передумов.
 

Азаров вирішив доопрацювати пенсійну реформу


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті