Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:40 | London, Jul 19 12:40 | New York, Jul 19 08:40
Shanghai, Jul 19 20:40 | Tokyo, Jul 19 21:40 | Sydney, Jul 19 23:40

Азаров виділив грошей для аудиторів

Азаров виділив грошей для аудиторів
Теги: уряд, аудит
Рейтинг: 0
Голосів: 0
18 листопада 2010 в 10:50 - Роман Зайцев


Азаров виділив грошей для аудиторів

Кабмін виділив з держбюджету кошти на розрахунки "Укрвакцини" з компанією Аkin Gump Strauss Hauer and Feld.  Відповідна постанова від 1 листопада розміщена на сайті Верховної Ради.

Уряд розпорядився здійснити перерозподіл коштів Стабілізаційного фонду в сумі 1,9 мільйона гривень.

Згідно з постановою, кошти компанії будуть перераховані "за договором про надання послуг у галузі права щодо повернення бюджетних коштів, які були отримані у 2008-2009 роках та першому кварталі 2010 року шляхом порушень, їх розпорядникам".

Як відомо, український уряд найняв юридичну компанію Akin Gump Strauss Hauer and Feld для антикорупційного розслідування, замовленого у травні 2010 року.

17 вересня за допомогою Akin Gump і компанії Trout Cacheris "Укрвакциною" був поданий позов до федерального суду США в Портленді (Орегон) щодо закупівлі компанією вакцин.

Другий позов проти британської компанії Legal Business Consultants Ltd в жовтні подало Міністерство надзвичайних ситуацій.

МНС звинувачує компанію в участі в міжнародній корупційній схемі із закупівлі міністерством зношених машин за завищеними цінами.

Азаров виділив грошей для аудиторів


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті