Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 17:11 | London, Jul 16 15:11 | New York, Jul 16 11:11
Shanghai, Jul 16 23:11 | Tokyo, Jul 17 00:11 | Sydney, Jul 17 02:11

Азаров вважає, що підвищення комунальних тарифів врятує Україну від дефолту

Азаров вважає, що підвищення комунальних тарифів врятує Україну від дефолту
Рейтинг: 0
Голосів: 0
10 березня 2011 в 08:26 - Роман Зайцев


Азаров вважає, що підвищення комунальних тарифів врятує Україну від дефолту

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Україні є неминучим кроком для того, щоб не збільшувати боргові зобов'язання країни.Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінету міністрів, повідомляє УНІАН.

"Ми всі отримаємо нові платіжки за житлово-комунальні послуги, суми в них, як правило, більше, ніж місяць тому, тому що подорожчали послуги за теплопостачання, енергоносії. Це не може нікого порадувати. Разом з цим, чи є альтернатива такому розвитку подій, є - і далі заганяти країну в борги, поки вона не стане неплатоспроможним боржником", - сказав Азаров.

Він підкреслив, що підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги є болючим випробуванням для більшості українців, однак уряд вживає всі можливі заходи для захисту малозабезпечених сімей шляхом надання субсидій.

Нагадаємо, державний і гарантований державою борг України на 31 січня 2011 року складе 433,801 млрд. гривень, або 54,634 млрд. долара, що на 0,6% більше показника на кінець 2010 року.

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на початок січня досягла 11,365 млрд. гривень.

Азаров вважає, що підвищення комунальних тарифів врятує Україну від дефолту


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті