Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 21:25 | London, Jul 18 19:25 | New York, Jul 18 15:25
Shanghai, Jul 19 03:25 | Tokyo, Jul 19 04:25 | Sydney, Jul 19 06:25

Азаров вважає небезпечною Пенсійну реформу

Азаров вважає небезпечною Пенсійну реформу
Рейтинг: 0
Голосів: 0
14 березня 2011 в 16:20 - Роман Зайцев


Азаров вважає небезпечною Пенсійну реформу

Прем'єр-міністр Микола Азаров називає пенсійну реформу соціально небезпечною.Про це він сказав, виступаючи на міжнародному саміті "Лідери змін", що проходить у Стамбулі, повідомляє агентство "Українські новини".

"Зараз у нашій країні в парламенті розглядається пенсійна реформа. Це надзвичайно болісна, надзвичайно соціально небезпечна реформа", - сказав Азаров.

Разом із тим прем‘єр підкреслив, що проведення цієї реформи необхідне, оскільки потрібно вирішити проблему дефіциту Пенсійного фонду.

Він зазначив, що для України надзвичайно актуальне питання знаходження балансу між необхідністю змін і забезпеченням політичної, економічної та соціальної стабільності.

"Як можна забезпечити стабільність у країні, проводячи такі глибокі перетворення? Дуже важливо знайти правильний рецепт, дуже важливо не тільки знати, що треба зробити, щоб здійснити зміни, але реально їх здійснити", - сказав Азаров.

Прем‘єр додав, що в Україні також почалася податкова реформа, і мають бути реформи інших сфер життєдіяльності країни.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів розраховує на прийняття Верховною радою пенсійної реформи на початку квітня.

Віце-прем‘єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозує, що Рада розгляне в першому читанні законопроект про пенсійну реформу 15-18 березня.

31 січня Тігіпко заявив, що уряд має намір відкликати законопроект про пенсійну реформу, щоб урахувати всі пропозиції до нього, однак цього зроблено не було.

Азаров вважає небезпечною Пенсійну реформу


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті