Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 08:50 | London, Jul 17 06:50 | New York, Jul 17 02:50
Shanghai, Jul 17 14:50 | Tokyo, Jul 17 15:50 | Sydney, Jul 17 17:50

Вартість фондового ринку ЄС досягла максимальної позначки

Вартість фондового ринку ЄС досягла максимальної позначки
19 жовтня 2010 в 15:45 - Роман Зайцев


Вартість фондового ринку ЄС досягла максимальної позначки

Вартість європейського ринку цінних паперів досягла в понеділок максимальної позначки, починаючи з кінця квітня, після того як торгові сесії на 15 з 18 національних фондових бірж країн ЄС завершили торги невеликим зростанням основних показників.  Головні індекси Лондонській, Паризькій і Франкфуртської бірж - "Футсі 100", ЯК 40 і ДАКС - зросли відповідно на 0,7, 0,2 і 0,4 відсотка.

Загальноконтинентальний індекс "Стокс Юроп 600", який об‘єднує 600 великих, середніх і малих корпорацій з 18 індустріально розвинених країн "старої Європи" і вважається головним індикатором стану європейського фондового ринку, зміцнив свої позиції в британській столиці на 0,3 відсотка до позначки в 266 , 64 пункти, що стало його пікової позначкою з 26 квітня. Загальний рівень зростання цього індексу в жовтні склав вже 2,7 відсотка.

Два інших пан‘європейських індексів - "ФутсіЕвроферст 300", який охоплює 300 найбільших за розмірами ринкової капіталізації компаній ЄС, і "ДоуджонсЕвростокс 50", що поєднує фондові активи півсотні провідних компаній країн єврозони, виросли на торгах в лондонському Сіті на 0,3 відсотка кожен.

Причиною сьогоднішнього зростання головних індексів стало поліпшення ситуації в північноамериканському банківському секторі. Чистий прибуток у третьому кварталі у банківської групи "Сітігруп" перевершила попередні прогнози аналітиків. Ця подія, у свою чергу, вплинуло на зростання котирувань цінних паперів провідних європейських банків, у тому числі швейцарського "Креді сюісс", французького "Сосьєте женераль" і британського "Ллойдс".

Вартість фондового ринку ЄС досягла максимальної позначки


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Євро-2012 Євро-2012 "подешевшало" на мільярд Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті