Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 09:35 | London, Jul 22 07:35 | New York, Jul 22 03:35
Shanghai, Jul 22 15:35 | Tokyo, Jul 22 16:35 | Sydney, Jul 22 18:35

Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки10 березня 2011 в 13:02 - Роман Зайцев


Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки

Токійська фондова біржа (Tokyo Stock Exchange, TSE), четверта в світі за обсягом проведених торгів, має намір об'єднатися зі своїм меншим конкурентом на внутрішньому ринку - біржею Осаки (Osaka Securities Exchange, OSE). Метою злиття з OSE стане підвищення конкурентоспроможності нової компанії на світовому ринку організації торгів.За словами виконавчого директора TSE Атсусі Саїто, комбінація потужностей токійської біржі, відомої значним обсягом торгованих акцій, з упевненими позиціями OSE в галузі торгівлі деривативами може призвести до "гарного результату", передає Reuters.

Тим не менше, голова TSE додав, що сторони поки що не почали переговорів про можливе злиття. Крім того, за словами А. Саїто, перш ніж біржа японської столиці піде на будь-яку угоду, TSE має намір провести первинне публічне розміщення (IPO) власних акцій, яке вже не раз відкладалося починаючи з 2005 р. "Перше, що нам треба зробити - це провести лістинг ", - зауважив А.Саїто.

На TSE проводяться торги більш ніж 90% усіма торгованими в Японії акціями. OSE, у свою чергу, є основною торговою майданчиком країни для операцій з ф‘ючерсами та іншими деривативами. Щоденний обсяг торгів, проведених на Токійській фондовій біржі, оцінюється в 1,5 трлн ієн ($18 млрд.). Біржа японської столиці була заснована в 1878 р.

На тлі спостережуваної хвилі великих операцій зі злиття і поглинання найбільших світових бірж аналітики відзначають, що найімовірніше керівництво світових торгових майданчиків відчуває якусь "кризу". Саме з метою уникнути ймовірної рецесії фондові біржі по всьому світу йдуть на угоди зі своїми конкурентами.

Так, 15 лютого 2011 р. трансатлантичний біржовий оператор NYSE Euronext і німецька фондова біржа Deutsche Borse AG досягли угоди про злиття, у результаті якого буде утворена найбільша у світі фондова біржа. При створенні об‘єднаного гіганта його штаб-квартири будуть розташовуватися як у Франкфурті-на-Майні (Німеччина), так і в Нью-Йорку (США). Крім того, 9 лютого 2011 р. Лондонська фондова біржа (London Stock Exchange) і оператор бірж Торонто і Монреаля TMX Group також оголосили про злиття. У кінці 2010 р. Сінгапурська фондова біржа (Singapore Exchange, SGX) домовилася про покупку Австралійської фондової біржі (Australian Securities Exchange, ASX) за $8,3 млрд.

Токійська фондова біржа хоче об’єднатися з біржею Осаки


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Об’єднання банків - неминучі Об’єднання банків - неминучі ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Фонди прямих інвестицій мають шанс реабілітуватися Фонди прямих інвестицій мають шанс реабілітуватися Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті