Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 06:58 | London, Jul 21 04:58 | New York, Jul 21 00:58
Shanghai, Jul 21 12:58 | Tokyo, Jul 21 13:58 | Sydney, Jul 21 15:58

Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій

Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій
15 листопада 2010 в 11:40 - Роман Зайцев


Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій

Чим швидше в Україні буде створений об'єднаний центральний депозитарій відповідно до міжнародної практики і з високим рівнем довіри з боку інвесторів та учасників ринку, тим швидше держава зможе надати інвесторам якісну інфраструктуру і депозитарні послуги, необхідні як для розвитку внутрішнього фондового ринку, так і для залучення зовнішніх інвестицій.  Про це заявила старший фінансовий спеціаліст представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Анжела Пригожина в коментарі тижневику "Дзеркало тижня".

Способом створення центрального депозитарію в СБ бачать об‘єднання Національного депозитарію та Всеукраїнського депозитарію цінних паперів.

"Ми вважаємо, що держава повинна інвестувати у створення фінансових установ та спеціальних підприємств, що є частиною інфраструктурної системи ринку, тільки в тому випадку, якщо цього ще не робить приватний капітал", - зазначає Пригожина.

Вітчизняні експерти також впевнені в правильності об‘єднання НДУ і ВДЦП.

"Для подальшого розвитку фондового ринку України можливе об‘єднання НДУ і ВДЦП я вважаю абсолютно логічним і правильним. При цьому також необхідно встановити кореспондентські відносини між новоствореним депозитарієм і депозитарієм Нацбанку, щоб забезпечити місцевим біржовим майданчикам доступ до всіх фінансових інструментів, у тому числі ОВДП і ПДВ-облігаціями", - говорить директор інвестиційної компанії Dragon Capital Дмитро Тарабакін.

Як відомо, створення єдиної системи депозитарного обліку цінних паперів увійшло в президентську програму економічних реформ на 2010-2014 роки як один із кроків, необхідних для росту і розвитку фондового ринку та сектору фінансових послуг.

Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті