Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 14:49 | London, Sep 25 12:49 | New York, Sep 25 08:49
Shanghai, Sep 25 20:49 | Tokyo, Sep 25 21:49 | Sydney, Sep 25 23:49

Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій

Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій
15 листопада 2010 в 11:40 - Роман Зайцев


Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій

Чим швидше в Україні буде створений об'єднаний центральний депозитарій відповідно до міжнародної практики і з високим рівнем довіри з боку інвесторів та учасників ринку, тим швидше держава зможе надати інвесторам якісну інфраструктуру і депозитарні послуги, необхідні як для розвитку внутрішнього фондового ринку, так і для залучення зовнішніх інвестицій.  

Про це заявила старший фінансовий спеціаліст представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Анжела Пригожина в коментарі тижневику "Дзеркало тижня".

Способом створення центрального депозитарію в СБ бачать об‘єднання Національного депозитарію та Всеукраїнського депозитарію цінних паперів.

"Ми вважаємо, що держава повинна інвестувати у створення фінансових установ та спеціальних підприємств, що є частиною інфраструктурної системи ринку, тільки в тому випадку, якщо цього ще не робить приватний капітал", - зазначає Пригожина.

Вітчизняні експерти також впевнені в правильності об‘єднання НДУ і ВДЦП.

"Для подальшого розвитку фондового ринку України можливе об‘єднання НДУ і ВДЦП я вважаю абсолютно логічним і правильним. При цьому також необхідно встановити кореспондентські відносини між новоствореним депозитарієм і депозитарієм Нацбанку, щоб забезпечити місцевим біржовим майданчикам доступ до всіх фінансових інструментів, у тому числі ОВДП і ПДВ-облігаціями", - говорить директор інвестиційної компанії Dragon Capital Дмитро Тарабакін.

Як відомо, створення єдиної системи депозитарного обліку цінних паперів увійшло в президентську програму економічних реформ на 2010-2014 роки як один із кроків, необхідних для росту і розвитку фондового ринку та сектору фінансових послуг.

Світовий банк радить Україні швидше створити центральний депозитарій


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Уява - це найголовніше, вона є відображенням того, що ми притягуємо в своє життя.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті