Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 17:04 | London, Apr 23 15:04 | New York, Apr 23 11:04
Shanghai, Apr 23 23:04 | Tokyo, Apr 24 00:04 | Sydney, Apr 24 02:04

NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq

NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq
11 квітня 2011 в 12:00 - Роман Зайцев


NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq

Рада директорів біржі NYSE Euronext у неділю категорично відхилила пропозицію про придбання з боку Nasdaq OMX Group Inc. і IntercontinentalExchange Inc. (ICE).Про це повідомляє агентство "Интерфакс" із посиланням на прес-службу NYSE Euronext.

Згідно із повідомленням, NYSE Euronext вважає цю пропозицію "стратегічно непривабливою" і такою, що створює "неприйнятні ризики" для акціонерів (у зв‘язку із високою імовірністю блокування угоди антимонопольними органами).

Біржа підтвердила при цьому свою прихильність до раніше оголошеної угоди із Deutsche Boerse.


За даними The Wall Street Journal, керівництво Nasdaq готується тепер перейти в наступ, звертаючись безпосередньо до акціонерів NYSE і вказуючи на більш високу ціну своєї пропозиції і на можливість отримання схвалення операції з боку антимонопольних органів.

Пропозиція Nasdaq щедріша оферти конкурентів на 16%, або на 1,6 млрд. доларів.

При цьому злиття Deutsche Boerse AG і NYSE Euronext також може наштовхнутися на перешкоди, пов‘язані із отриманням схвалення антимонопольних органів.

Поточна ціна акцій NYSE уже вища, ніж пропозиція європейського майданчика (38,70 долара проти 36,98 долара за акцію), що може говорити про те, що ринок чекає підвищення ставок у боротьбі за найбільшу біржу США.

Багато експертів вважають, що боротьба між претендентами на NYSE Euronext продовжиться.

Як повідомлялося, у лютому Deutsche Boerse AG і NYSE Euronext домовилися про злиття. Сума цієї угоди оцінюється в 9,5 млрд. доларів.

У разі здійснення операції акціонерам Deutsche Boerse буде належати 60% об‘єднаної групи, акціонерам NYSE Euronext - 40%.

NYSE Euronext категорично відмовилася продаватись Nasdaq


Новини Статті Аналітика
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
За попередніми даними, За попередніми даними, "Яндекс" в ході IPO на Nasdaq залучив 1,3 млрд доларів Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Огляд ринків Європи за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд ринків Європи за 14.01.2011. Підсумки тижня
Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті