Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 22 02:13 | London, Apr 22 00:13 | New York, Apr 21 20:13
Shanghai, Apr 22 08:13 | Tokyo, Apr 22 09:13 | Sydney, Apr 22 11:13

Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE

Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE
17 травня 2011 в 10:00 - Роман Зайцев


Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE

Американські біржові оператори Nasdaq OMX Group Inc. та IntercontinentalExchange (ICE) відкликали у понеділок свою пропозицію про придбання конкурента трансатлантичного NYSE Euronext за приблизно 11 млрд. доларів після обговорення можливої угоди із Міністерством юстиції США.Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на прес-службу Nasdaq.

"Ми ухвалили рішення про відкликання пропозиції після того, як зрозуміли, що нам не вдасться добитися його схвалення регулятором", - сказав гендиректор Nasdaq Боб Грайфелд.

При цьому Nasdaq зазначає, що позиція Мін‘юсту США стала для нього неприємним сюрпризом.

Deutsche Boerse, яка уже домовилася про купівлю NYSE Euronext із менеджментом, це повідомлення не коментує.

Слідом за повідомленням про відмову від угоди котирування акцій NYSE на позабіржовому ринку обвалилися на 8,6%, а торги паперами Nasdaq були припинені.

Як повідомлялося, на початку квітня Nasdaq і ICE зробили спробу недружнього поглинання NYSE Euronext після того як менеджмент біржового оператора двічі відхилив їхню пропозицію.

Керівництво NYSE Euronext виступало на користь операції із Deutsche Boerse, незважаючи на те, що остання запропонувала менше грошей.

За підрахунками Bloomberg, Deutsche Boerse пропонує NYSE приблизно 39,23 долара за акцію (у формі обміну акціями), NASDAQ і ICE - 42,25 долара (грішми та акціями).

Незабаром після того як Nasdaq і ICE повідомили про свій інтерес до NYSE Euronext, Мін‘юст США почав вивчення операції, в результаті якої майже вся біржова діяльність могла замкнутися на одній компанії, на предмет порушення антимонопольного законодавства.

Менеджмент NYSE погодився на злиття із Deutsche Boerse, результатом якого може стати установа найбільшого в світі оператора фондових бірж, в лютому.

7 липня своє слово мають сказати акціонери NYSE.

Операція також повинна отримати схвалення регулюючих органів Європи та США.

Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE


Новини Статті Аналітика
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
За попередніми даними, За попередніми даними, "Яндекс" в ході IPO на Nasdaq залучив 1,3 млрд доларів Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Огляд ринків Європи за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд ринків Європи за 14.01.2011. Підсумки тижня
ВАТ ВАТ "КБ Надра" відновило обіг акцій на УБ Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті