Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 04:30 | London, May 27 02:30 | New York, May 26 22:30
Shanghai, May 27 10:30 | Tokyo, May 27 11:30 | Sydney, May 27 13:30

Інвестор Марк Мобіус заробив на маніпулюванні на турецькому ринку3 листопада 2010 в 13:20 - Христина


Інвестор Марк Мобіус заробив на маніпулюванні на турецькому ринку

Турецький регулятор фондового ринку SPK цього тижня ініціював розслідування відносно відомого інвестора Марка Мобіуса.  Як пише The Wall Street Journal, М. Мобіус в телеінтерв‘ю прогнозував різку корекцію на турецькому ринку, і приватні інвестори направили скарги в SPK. Інвестор вкладає значні кошти в турецькі активи. Заявники стверджують, що подібні висловлювання М. Мобіуса можна вважати маніпулюванням, враховуючи його високу заангажованість на турецькому ринку.

М. Мобіус заявив у минулий вівторок про те, що до кінця року на фондовому ринку Туреччини пройде значна корекція, величина якої може досягти 15-20%.

На наступний день після виходу інтерв‘ю М. Мобіуса в ефір індекс Стамбульської фондової біржі впав на 3,1%, що стало максимальним зниженням протягом дня з 25 травня.

Міркування інвесторів про напрямок ринкової динаміки не можна кваліфікувати як злочин чи правопорушення. Однак, якщо турецьким регуляторам вдасться довести, що М. Мобіус зробив свідомо помилкові і що вводять в оману заяви і збирався отримати вигоду в результаті падіння цін на активи, йому може загрожувати покарання.

М. Мобіус довгий час агітував інвесторів вкладати кошти в emerging markets, у тому числі до Туреччини. Менше місяця тому він оголосив, що його фонд збільшить інвестиції в Туреччині ще на $250 млн з поточних $1 млрд.
 

Інвестор Марк Мобіус заробив на маніпулюванні на турецькому ринку


Новини Статті Аналітика
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Янукович ветував зміни до закону про фондовий ринок Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Nasdaq і ICE відмовилися від придбання NYSE Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ВАТ ВАТ "КБ Надра" відновило обіг акцій на УБ Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті