Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 23 12:38 | London, Mar 23 10:38 | New York, Mar 23 06:38
Shanghai, Mar 23 18:38 | Tokyo, Mar 23 19:38 | Sydney, Mar 23 21:38

Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві

Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві
24 квітня 2011 в 12:30 - Роман Зайцев


Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві

Агрохолдинг Індустріальна молочна компанія (Київ) залучила 80,730 млн польських злотих (29,699 млн доларів) від розміщення 24% своїх акцій на Варшавській фондовій біржі. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Кількість розміщених акцій склала 7,475 млн  штук, у тому числі 6,5 млн нових акцій і 0,975 млн акцій опціону перерозподілу. Ціна розміщених цінних паперів була встановлена у 10,8 польського злотого. Початок торгів акціями розпочнеться 4 травня.

Інституційні інвестори підписалися на 90% акцій, приватні - 10%. Приватні інвестори скоротили кількість планованих до придбання акцій на 55,3%.

Локальним менеджером розміщення виступила ING Securities, глобальним координатором і генеральним менеджером - лондонське відділення ING Bank, фінансовим радником розміщення - українська компанія Інвестиційний капітал Україна.

ІМК спочатку планувала в ході IPO розмістити до 10 млн 782,609 тис. нових акцій і залучити, з урахуванням максимальної встановленої ціни 21 злотий за акцію, 226 млн злотих, а з урахуванням опціону дорозміщення (грін шу) у розмірі 15% від емісії максимальний обсяг продажів оцінювався у 12,4 млн акцій.

"Кошти, залучені в результаті емісії, будуть використані для реалізації амбітного інвестиційного плану, який передбачає збільшення масштабів операцій при збереженні високої ефективності", - цитуються в повідомленні слова головного виконавчого директора Євгена Осипова.

Компанія відзначає, що процес побудови книги був завершений 20 квітня, редукція заявок в транші приватних інвесторів склала 55,3%. Планується, що акції Industrial Milk Company SA (Люксембург), холдингової компанії ІМК, почнуть торгуватися на WSE 4 травня.

Компанія планувала направити залучені кошти на розширення сільськогосподарських угідь до 88 тис. га, придбання сільськогосподарської техніки і обладнання, розширення ємностей зі зберігання зернових та олійних до 130 тис. тонн, а також картоплесховища - 80 тис. тонн. У цілому ж у планах ІМК розширення земельного банку до 2016 року до 126 тис. га.

Наразі найбільшим акціонером компанії з 90% акцій є кіпрська Agrovalley Limited засновника, голови ради директорів Олександра Петрова. Опціон дорозміщення буде виділений за рахунок частки її акцій.

У березні цього року Agrovalley передала 10% акцій топ-менеджерам ІМК: по 4% Осипову і віце-президенту Володимиру Старостишину, а ще 2% - фінансовому директору Дмитру Мартинюку.

Індустріальна молочна компанія спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур і картоплі, а також є одним з найбільших виробників молока в Україні. Земельний банк компанії складає 38 тис. га. Компанія в 2010 році виробила 117 тис. тонн зернових і олійних культур, 6 тис. тонн картоплі і 98 тис. тонн зеленого корму.

Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві


Новини Статті Аналітика
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1 млрд грн. Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1 млрд грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Енергоатом" планує залучити кредит у 130 млн доларів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1,2 млрд грн. Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1,2 млрд грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті