Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 03:09 | London, Jul 17 01:09 | New York, Jul 16 21:09
Shanghai, Jul 17 09:09 | Tokyo, Jul 17 10:09 | Sydney, Jul 17 12:09

Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві

Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві
24 квітня 2011 в 12:30 - Роман Зайцев


Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві

Агрохолдинг Індустріальна молочна компанія (Київ) залучила 80,730 млн польських злотих (29,699 млн доларів) від розміщення 24% своїх акцій на Варшавській фондовій біржі. Про це йдеться в повідомленні компанії.Кількість розміщених акцій склала 7,475 млн  штук, у тому числі 6,5 млн нових акцій і 0,975 млн акцій опціону перерозподілу. Ціна розміщених цінних паперів була встановлена у 10,8 польського злотого. Початок торгів акціями розпочнеться 4 травня.

Інституційні інвестори підписалися на 90% акцій, приватні - 10%. Приватні інвестори скоротили кількість планованих до придбання акцій на 55,3%.

Локальним менеджером розміщення виступила ING Securities, глобальним координатором і генеральним менеджером - лондонське відділення ING Bank, фінансовим радником розміщення - українська компанія Інвестиційний капітал Україна.

ІМК спочатку планувала в ході IPO розмістити до 10 млн 782,609 тис. нових акцій і залучити, з урахуванням максимальної встановленої ціни 21 злотий за акцію, 226 млн злотих, а з урахуванням опціону дорозміщення (грін шу) у розмірі 15% від емісії максимальний обсяг продажів оцінювався у 12,4 млн акцій.

"Кошти, залучені в результаті емісії, будуть використані для реалізації амбітного інвестиційного плану, який передбачає збільшення масштабів операцій при збереженні високої ефективності", - цитуються в повідомленні слова головного виконавчого директора Євгена Осипова.

Компанія відзначає, що процес побудови книги був завершений 20 квітня, редукція заявок в транші приватних інвесторів склала 55,3%. Планується, що акції Industrial Milk Company SA (Люксембург), холдингової компанії ІМК, почнуть торгуватися на WSE 4 травня.

Компанія планувала направити залучені кошти на розширення сільськогосподарських угідь до 88 тис. га, придбання сільськогосподарської техніки і обладнання, розширення ємностей зі зберігання зернових та олійних до 130 тис. тонн, а також картоплесховища - 80 тис. тонн. У цілому ж у планах ІМК розширення земельного банку до 2016 року до 126 тис. га.

Наразі найбільшим акціонером компанії з 90% акцій є кіпрська Agrovalley Limited засновника, голови ради директорів Олександра Петрова. Опціон дорозміщення буде виділений за рахунок частки її акцій.

У березні цього року Agrovalley передала 10% акцій топ-менеджерам ІМК: по 4% Осипову і віце-президенту Володимиру Старостишину, а ще 2% - фінансовому директору Дмитру Мартинюку.

Індустріальна молочна компанія спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур і картоплі, а також є одним з найбільших виробників молока в Україні. Земельний банк компанії складає 38 тис. га. Компанія в 2010 році виробила 117 тис. тонн зернових і олійних культур, 6 тис. тонн картоплі і 98 тис. тонн зеленого корму.

Індустріальна молочна компанія залучила $ 30 мільйонів на ІРО у Варшаві


Новини Статті Аналітика
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрспирт" хоче позичити 800 мільйонів гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1 млрд грн. Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1 млрд грн. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Енергоатом" планує залучити кредит у 130 млн доларів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1,2 млрд грн. Мінфін в результаті двох розміщень ОВДП залучив 1,2 млрд грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті