Інвестиції.орг

Kyiv, May 28 10:57 | London, May 28 08:57 | New York, May 28 04:57
Shanghai, May 28 16:57 | Tokyo, May 28 17:57 | Sydney, May 28 19:57

Фондовий ринок США відкрився незначним ростом31 січня 2011 в 17:59 - Христина


Фондовий ринок США відкрився незначним ростом

Фондові торги в США 31 січня 2011 р. відкрилися незначною зміною провідних індексів. Гравці фондового ринку проявляють стриманість на фоні дестабілізації політичної ситуації в Єгипті, де вже кілька днів йдуть масові акції протесту.Під час цих протестів загинули вже близько 200 чоловік. При цьому інвестори побоюються, що хвиля протестів може захлеснути й інші арабські держави, що в свою чергу підніме ціни на нафту і потенційно може зробити негативний вплив на відновлення світової економіки.

Як повідомляв раніше портал ІНВЕСТИЦІЇ орг, сьогодні міжнародне рейтингове агентство Moody‘s Investors Service знизило суверенний кредитний рейтинг Єгипту з "Ва1" до "Ва2", прогноз за рейтингом змінений зі "стабільного" до "негативного".

У той же час без уваги трейдерів не залишилися корпоративні новини. Серед них особливо слід відзначити фінансовий звіт нафтогазового гіганта ExxonMobil за IV квартал 2010 р., який перевершив очікування аналітиків.

Експерти прогнозували зростання прибутку компанії на 30%, в той час як вона зросла на 53%. Прибуток у розрахунку на акцію склав 1,85 доларів, у той час як аналітики очікували показника на рівні 1,6 доларів/акція. На цьому фоні акції компанії подорожчали на 1,22%.

Відзначимо, що справи у представників нафтогазового сектора поки йдуть досить непогано. Акції конкурентів ExxonMobil - Chevron і ConocoPhillips - піднялися в ціні на 0,36% і 0,77%. Папери Anadarko Petroleum Corp. напередодні публікації фінансового звіту за IV квартал 2010 р. зросли в ціні на 0,96%.

Фінансово-промислова Illinois Tool Works Inc. повідомила про зростання виручки на 11% за підсумками звітного кварталу, але про зниження чистого прибутку на 23%. Так, чистий прибуток склав 392,8 млн. доларів, у той час, як виручка досягла 4170 млн. доларів. Результати компанії не змогли переконати інвесторів купувати акції Illinois Tool Works, які на відкритті торгів подешевшали на 1,15%.
 

Фондовий ринок США відкрився незначним ростом


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження Moody’s помістило рейтинги 13 японських позичальників в список на перегляд з можливістю зниження 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза. Огляд ринків Американського континенту за 16.03.2011. Ядерна криза.
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія. Огляд європейських ринків за 16.03.2011. Японська трагедія.
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти сам створюєш свій всесвіт у міру просування вперед.

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті