Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 21 13:33 | London, Jun 21 11:33 | New York, Jun 21 07:33
Shanghai, Jun 21 19:33 | Tokyo, Jun 21 20:33 | Sydney, Jun 21 22:33

Експерти прогнозують українським індексам зниження

Експерти прогнозують українським індексам зниження
19 листопада 2010 в 14:20 - Роман Зайцев


Експерти прогнозують українським індексам зниження

Сьогодні експерти очікують високу ймовірність мінливості індексів, при цьому істотно зростає можливість зниження ринку для зняття перекупленості. Гарним приводом для цього може стати завершення торгового тижня.  З подій, які сьогодні можуть вплинути на хід торгів, експерти виділили публікацію даних з індексу цін виробників у Німеччині, а також виступи голови ФРС Бена Бернанке та президента ЄЦБ Ж.-К. Тріше.

Український ринок акцій другий день поспіль демонстрував істотне зростання основних фондових індикаторів на високих торговельних оборотах. Підвищення торгової активності свідчить про вхід свіжих грошей на вітчизняний фондовий ринок, повідомили Корреспондент.net в ІГ ТАСК.

Індекс Української біржі UX підвищився на 2,87% до 2074,42 базисного пункту, індекс ПФТС - на 2,87% до 824,94 базисного пункту.

Торги на вітчизняних майданчиках проходили на тлі яскраво вираженої позитивної зовнішньої кон‘юнктури, зазначив В‘ячеслав Іванишин, аналітик ІГ ТАСК. На світових фондових ринках почали знижуватися побоювання навколо Ірландії, яка незабаром отримає фінансову допомогу. Це викликало зростання єдиної європейської валюти проти долара США, а також скорочення спреда між ірландськими і німецькими держоблігаціями.

На північноамериканському континенті також спостерігалися оптимістичні настрої, повідомив експерт. Після успішного IPO компанії General Motors вчора почалися перші торги акціями компанії на NYSE, які за першу годину торгів подорожчали більш ніж на 6% від ціни розміщення в ході IPO.

Основна торговельна активність була сконцентрована в трьох паперах, частка яких перевищила 54% від загального обсягу торгів на ринку заявок Української біржі. Це акції Алчевського МК (+8,12%), Мотор Січі (+3,23%) і Укрнафти (+4,27%). Високі обсяги на тлі підвищення ціни свідчать про наявність значного попиту з боку портфельних інвесторів на окремі (високоліквідні) папери. При цьому, за словами Іванишина, в разі зростання світових фондових ринків, ліквідність буде поширюватися на інші, менш ліквідні папери.

З другого ешелону експерт виділив купівлі  акцій АвтоКрАЗу (+12,28%) і Луганськтепловоза (+9,75%), щодо яких спостерігалася відносно висока торговельна активність. При цьому акції Луганськтепловоза мають непоганий потенціал зростання, зважаючи на сильну перепроданість паперу.

У негативній зоні закрилися акції Алчевського КХЗ (-11,17%), Житомиробленерго (-6,35%), шахти Червоноармійська-Західна № 1 (-3,06%), Новомосковського ТЗ (-2,26%) і Північного ГЗК (-0,17%)

Внутрішній новинний фон вчора не впливав на хід торгів, вітчизняні інвестори більшою мірою орієнтувалися на зовнішню кон‘юнктуру. Оптимізм вітчизняних інвесторів пов‘язаний з очікуваннями виділення Україні кредиту МВФ у розмірі 1,6 млрд дол. США.

Експерти прогнозують українським індексам зниження


Новини Статті Аналітика
Обсяг торгів на ПФТС у лютому склав 4,7 млрд. грн. Обсяг торгів на ПФТС у лютому склав 4,7 млрд. грн. 10 найдорожчих казусів біржових гравців на фондовому ринку 10 найдорожчих казусів біржових гравців на фондовому ринку Огляд вітчизняного фондового ринку за 25.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 25.05.2011 від ІГ Сократ
Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва України за 4 місяці виріс на 4% Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва України за 4 місяці виріс на 4% Десять способів врятувати інвестиції, коли падають біржі Десять способів врятувати інвестиції, коли падають біржі Огляд вітчизняного фондового ринку за 12.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 12.05.2011 від ІГ Сократ
"ПроКредит Банк" розмістить облігації на 200 млн. грн. Фондові майданчики невпевнено розпочали тиждень Фондові майданчики невпевнено розпочали тиждень Огляд вітчизняного фондового ринку за 11.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 11.05.2011 від ІГ Сократ
Microsoft наростила прибуток і виторг, але знизила продажі Windows Microsoft наростила прибуток і виторг, але знизила продажі Windows Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
РТС планує почати торги опціонами на ф’ючерс на індекс РТС планує почати торги опціонами на ф’ючерс на індекс "Української біржі" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Треба вміти програти бій, щоб виграти війну!

Китайська мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті