Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:44 | London, Jul 16 09:44 | New York, Jul 16 05:44
Shanghai, Jul 16 17:44 | Tokyo, Jul 16 18:44 | Sydney, Jul 16 20:44

Держкомісія з цінних паперів хоче ввести ліцензію з необмеженим строком дії

Держкомісія з цінних паперів хоче ввести ліцензію з необмеженим строком дії
5 квітня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Держкомісія з цінних паперів хоче ввести ліцензію з необмеженим строком дії

ДКЦПФР пропонує запровадити видачу ліцензій на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку з необмеженим строком дії ліцензії.Дана пропозиція була прийнята Комісією на черговому засіданні 29 березня 2011 року.

"Процедура переліцензування є досить формальною та затратною як для ліцензіатів, так і для Комісії. Саме тому ДКЦПФР ініціює розгляд питання щодо безстроковості дії ліцензії на провадження всіх видів професійної діяльності на ринку цінних паперів", - коментує нове впровадження комісії Ірина Заноза, начальник управління ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів.

На думку Занози, зважаючи на вивільнені ресурси, можна очікувати підвищення ефективності моніторингу та контролю за діяльності ліцензіатів з боку комісії.

Окрім того, ДКЦПФР пропонує ввести єдину для всіх видів діяльності плату за видачу ліцензії у розмірі 3 тисячі гривень, плату за її переоформлення у розмірі 1,5 тисячі гривень, плату за видачу дубліката та копії ліцензії у розмірі 500 гривень, які є економічно обґрунтованими згідно з методикою обчислення собівартості надання адміністративних послуг органом ліцензування.

В даний момент планується оприлюднення та обговорення пропозиції Комісії стосовно цих змін; наступним кроком - подання цих пропозицій на затвердження до Кабінету міністрів.

Це вже не перша пропозиція ДКЦПФР, яка спрямована на удосконалення процедури ліцензування.

Так, минулого року була скасована норма щодо повторного порушення законодавства щодо цінних паперів протягом усього строку дії ліцензії, яке було підставою для анулювання ліцензії; тепер повторним порушенням вважається тільки порушення, що  скоєне ліцензіатом лише протягом одного року.

Держкомісія з цінних паперів хоче ввести ліцензію з необмеженим строком дії


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд українських ринків за 17.02.2011.  Неспокійний день Огляд українських ринків за 17.02.2011. Неспокійний день
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader Підсумки торгового дня від інтернет-брокера iTrader
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 16.02.2011. Японський ринок підтверджує реноме одного із найбільш привабливих
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Виробникам коньяку дозволили торгувати плодовим спиртом без ліцензії Виробникам коньяку дозволили торгувати плодовим спиртом без ліцензії Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті