Інвестиції.орг

Kyiv, May 25 12:01 | London, May 25 10:01 | New York, May 25 06:01
Shanghai, May 25 18:01 | Tokyo, May 25 19:01 | Sydney, May 25 21:01

Частка держави у капіталі Нацдепозитарію знизиться до 25%

Частка держави у капіталі Нацдепозитарію знизиться до 25%
28 квітня 2011 в 14:20 - Роман Зайцев


Частка держави у капіталі Нацдепозитарію знизиться до 25%

Акціонери Національного депозитарію у середу призначили його керівником Сергія Румпа, а також затвердили в новій редакції рішення загальних зборів від 9 серпня 2007 року про збільшення статутного капіталу на 73,2 млн. гривень.На вимогу Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку, яка управляє 86% акцій НДУ, акціонерам другого ліцензійного депозитарію - ВДЦП - було дозволено викупити акції НДУ в ході другого етапу емісії (з 16 по 30 липня), пише газета "Комерсант-Україна".

Акції НДУ можуть бути оплачені торговцями цінними паперами як грошима, так і акціями ВДЦП.

"Якщо на першому етапі, з 1 по 15 липня, обсяг емісії не буде придбаний діючими акціонерами, частину передплати зможуть викупити учасники ринку, в тому числі акціонери ВДЦП", - повідомив глава ДКЦПФР Дмитро Тевелєв.

За даними агентства "Інтерфакс-Україна", в капіталі НДУ обсягом 30 млн. гривень 6,3% контролює ГК "Смарт-холдинг", 6,3% - колишній глава наглядової ради НДУ Віктор Івченко, 1,4% - 20 компаній.

Підтвердити рішення 2007 року акціонери НДУ мали намір 15 вересня 2010 року, нагадує видання, але тоді ДКЦПФР, заручившись підтримкою прем‘єр-міністра Миколи Азарова, відмовила у розгляді цього питання порядку.

Зараз акціонери НДУ доручили його наглядовій раді оцінити вартість акцій для обміну.


Водночас, як зазначає видання, витрати на підтримку частки держави в капіталі НДУ в законі "Про держбюджет на 2011 рік" не закладені.

"Участь держави в особі ДКЦПФР у допемісії малоймовірна, тому що в держбюджеті не передбачено коштів. Але в ній можуть взяти участь НБУ і держбанки", - зазначив Тевелєв.

Таким чином, уже через кілька місяців пакет акцій НДУ, яким управляє ДКЦПФР, зменшиться втричі - до 25%.

Проте Дмитро Тевелєв розраховує, що входження Нацбанку і двох держбанків в капітал НДУ дозволить державі зберегти контрольний пакет Нацдепозитарію (50% +1 акція) як мінімум.

У капіталі ВДЦП у Нацбанку 22,86% акцій, у державних Укрексімбанку та Ощадбанку - у сумі не менш 8,66%.

Збільшення капіталу НДУ в 3,4 разу не стане останнім у 2011 році.

"На мою думку, слідом за цією емісією повинне бути рішення ще одних зборів про ще одну емісію, результатом якої має стати широка участь ринку як у капіталі, так і в управлінні НДУ", - сказав Тевелєв, зазначивши, що навіть після другої емісії держава повинна зберегти контроль над майбутнім Центральним депозитарієм.

Частка держави у капіталі Нацдепозитарію знизиться до 25%


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа пропонує значно більше можливостей втратити гроші, ніж їх заробити.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті