Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 23 16:47 | London, Apr 23 14:47 | New York, Apr 23 10:47
Shanghai, Apr 23 22:47 | Tokyo, Apr 23 23:47 | Sydney, Apr 24 01:47

Американські фондові індекси можуть досягти цього тижня пікових значень

Американські фондові індекси можуть досягти цього тижня пікових значень
28 березня 2011 в 15:00 - Роман Зайцев


Американські фондові індекси можуть досягти цього тижня пікових значень

Американські фондові індекси можуть досягти цього тижня пікових значень, оскільки квартал підходить до кінця і в центрі уваги інвесторів виявляються енергетичні та промислові компанії.Проте побоювання з приводу Японії, Близького Сходу і цін на нафту будуть підтримувати невизначеність на високому рівні, незважаючи на те, що індекс волатильності CBOE за минулий тиждень впав на 27%, повідомляє агентство Reuters.

Ще одним драйвером можуть стати економічні чинники. Урядовий звіт про ринок праці - найбільш очікувана статистика місяця - вийде в п‘ятницю.

Останнім часом економічні дані в очах інвесторів поступилися геополітичним подіям. Однак зараз має початися прикрашання балансів, коли фондові менеджери будуть продавати акції, що зазнали великих втрат, і купувати ті, що значно зросли, щоб поліпшити квартальні результати своїх портфелів.

"Я думаю, багато людей вважають сувору розпродаж можливістю купити деякі несправедливо покарані акції", - сказав Майкл Штраус із Wilton.

Ця стратегія дозволить продовжити підйом минулого тижня, коли індекси Dow Jones і Nasdaq продемонстрували кращу динаміку з липня. Для Standard & Poor‘s 500 минулий тиждень став кращим із початку лютого.

Аналітики говорять, що в останні дні на ринок сильно впливають великі надії на прийдешній сезон звітності, який розпочнеться другого тижня квітня.

У п‘ятницю індекс Dow Jones виріс на 0,41% - до 12.220,59 пункту, індекс Standard & Poor‘s 500 додав 0,32% - до 1.313,80 пункту, індекс Nasdaq Composite піднявся на 0,24% - до 2.743,06 відсотка.

За тиждень Dow виріс на 3,1%, S&P - на 2,7%, Nasdaq - на 3,8%.

Американські фондові індекси можуть досягти цього тижня пікових значень


Новини Статті Аналітика
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Бернард Медофф - шахрай століття Бернард Медофф - шахрай століття Обзор фондового рынка 14.06.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.06.2011_PreMarket
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Premarket від інтернет-брокера iTrader Premarket від інтернет-брокера iTrader
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.01.2011. Тиждень завершується на песимістичній ноті
S&P змінило прогноз по суверенному рейтингу Італії зі S&P змінило прогноз по суверенному рейтингу Італії зі "стабільного" на "негативний" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
За попередніми даними, За попередніми даними, "Яндекс" в ході IPO на Nasdaq залучив 1,3 млрд доларів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті