Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 14:45 | London, Jun 18 12:45 | New York, Jun 18 08:45
Shanghai, Jun 18 20:45 | Tokyo, Jun 18 21:45 | Sydney, Jun 18 23:45

Акції Укрнафти підняли фондові індекси

Акції Укрнафти підняли фондові індекси
30 грудня 2010 в 15:18 - Роман Зайцев


Акції Укрнафти підняли фондові індекси

У передостанню торговельну сесію 2010 року, що минає, вітчизняні фондові майданчики після невиразного відкриття та зниження на зовнішньому негативі відновили зростання завдяки акціям Укрнафти, повідомили в ІГ ТАСК.Торговельна активність щодо попередніх торгів знижується, що пов’язано з відходом частини учасників на новорічні канікули, розповів Андрій Шевчишин, аналітик ІГ ТАСК.

Зовнішня кон’юнктура переважно негативна, що утримує інвесторів від купівель і змушує працювати за паперами, підкріпленими новинним фоном, вважає експерт. Світові ринки очікують публікації останньої в цьому році макростатистики після низки інформації, яка розчаровує, опублікованої за останній тиждень.

До 13:00 індекс Української біржі UX мінімально знижується на 0,01% до 2429,50 б.п., індекс ПФТС зростає на 0,50% до 975,61 б.п.

Маркетмейкером ринку сьогодні виступають акції Укрнафти (+0,81%) після появи інформації про ініціювання створення на її основі вертикально інтегрованої нафтогазової компанії. Новина відбилася різким зростанням вартості акцій компанії, проте рівень в 600 грн залишається для покупців сильним бар’єром, з якого починаються продажі. Спекулятивний сплеск і інтерес гравців поки зберігається, однак інвестори можуть дотримуватися правила: купуй на чутках, продавай на фактах. У такому випадку в найближчі торговельні сесії може бути сильний корекційний відкат, можливо, вже в 2011 році для сприятливого закриття року.

Торговельна активність також спостерігається по акціях Алчевського МК (+0,37%), тим не менш, це єдиний представник металургії, що демонструє зростання. У цілому вчорашнє зростання ГМК сектору виявився неспроможним, і сьогодні інвестори фіксуються за паперами, розповів Шевчишин. У лідерах зниження ГЗК лідирує Полтавський ГЗК (-1,43%), у коксохімів - Ясинівський КХЗ (-1,14%), у металургів - ММК ім. (-0,97%).

Незважаючи на оптимістичний дебют акцій Садова Груп на WSE з 14% - акції шахт торгуються в мінусах з лідером ш/у Покровське (-1%). Через низьку ліквідність акцій представників трубних підприємств інвестори ігнорують новину про домовленості про безмитне постачання в 2011 році в РФ трубної продукції в 300 тис. тонн.

При мінімальній торговій активності зростають УкрАвто (+3,57%) і ЛуАЗ (+1,60%). Новина про інтерес придбання ПІБом частки в Бориспільському автозаводі підтримує котирування ЛуАЗ.

При такій же активносі зростають акції банків на чолі з Форумом (+1,42%).

У першій половині дня інвестори фіксуються по акціях енергогенераторів з лідером зниження Дніпроенерго (-2,31%). У лідерах зниження закріпилися акції СНВО ім. Фрунзе (-3,78%). Останні покупці втрачають і так низький інтерес до паперу у зв’язку з корпоративним конфліктом мажоритарних акціонерів і переведенням активом на ТОВ.

До кінця торговельної сесії інвестори будуть стежити за статистикою за первинними заявками на допомогу з безробіття (о 15:30), індексу ділової активності в обробній промисловості за даними Чиказької Асоціації Менеджерів (о 16:45) і індексу підписаних договорів про продаж на ринку житла, США (о 17:00).

Акції Укрнафти підняли фондові індекси


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 05.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 05.07.2011_Market review
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Обзор фондового рынка 29.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 29.06.2011_Market review
"Укрнафта" розпочала зниження цін на пальне Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Обзор фондового рынка 21.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 21.06.2011_Market review

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найбагатша людина - це не та, котра більше всіх має, а та, котра менше всіх потребує.

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті