Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 22 02:36 | London, Apr 22 00:36 | New York, Apr 21 20:36
Shanghai, Apr 22 08:36 | Tokyo, Apr 22 09:36 | Sydney, Apr 22 11:36

"Яндекс" розмістить акції на NASDAQ

"Яндекс" розмістить акції на NASDAQ
29 квітня 2011 в 14:40 - Роман Зайцев


"Яндекс" розмістить акції на NASDAQ

Пошукова система "Яндекс" подала документи до Комісії з цінних паперів США для розміщення на NASDAQ.Пошуковик вперше розкрив структуру власників. Найбільшим з них виявився фонд Baring Vostok, а співзасновникам компанії Аркадію Воложу і Іллі Сегаловічу належить 23,91% голосуючих паперів. Компанія розповіла і про свої доходи: чистий прибуток "Яндекса" за 2010 рік склав 134,3 млн доларів. За даними РБК daily, компанія може бути оцінена в 6-8 млрд доларів.

Організатори розміщення "Яндекса" - Morgan Stanley & Co., Deutsche Bank Securities Inc., Goldman Sachs & Co., Piper Jaffray & Co. і Pacific Crest Securities LLC. У документах, які надійшли до Комісії з цінних паперів США від "Яндекса", говориться, що виручка компанії в 2010 році склала 439,7 млн доларів На доходи від реклами довелося 97,5% від цієї суми, решту "Яндекс" виручив від онлайн -комісій та інших послуг. Чистий прибуток компанії в минулому році перебувала на рівні 134,3 млн доларів.

Найбільший акціонер компанії - фонд Baring Vostok, йому належить 23,89% голосуючих паперів. Співзасновникам компанії Аркадію Воложу і Іллі Сегаловічу належить 19,77 і 4,14% голосуючих паперів відповідно. Однак у документах говориться, що акціонерна структура компанії дозволяє приймати важливі для неї рішення лише засновникам "Яндекса". Ще 2,76% належить Tiger Global Management. У числі міноритаріїв "Яндекса" - Roth Advisors, International Finance Corporation, Runet Holdings, UFG Group, Emerland Trust.

В якості основних ризиків для компанії перераховані дії російських регуляторів. У числі основних конкурентів, які загрожують бізнесу "Яндекса", вказані Mail.ru Group і Google. А партнерами значаться браузери Opera і Mozilla: на них припадає 57% відрахувань на просування пошуку.
"Яндекс" - лідер серед російських пошукачів. За даними статистики Liveinternet, його частка в цьому сегменті на кінець березня становила 65%, в той час як у найближчого конкурента - компанії Google лише 21,8%. Зараз компанія працює в чотирьох країнах - у Росії, Казахстані, Білорусії і Україні.

"Яндекс" розмістить акції на NASDAQ


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Yandex підтвердив ціну розміщення 25 доларів за акцію в рамках IPO на біржі Nasdaq Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
За попередніми даними, За попередніми даними, "Яндекс" в ході IPO на Nasdaq залучив 1,3 млрд доларів Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії ЄС розмістить бонди, щоб допомогти Ірландії та Португалії Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті