Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 18:45 | London, Dec 16 16:45 | New York, Dec 16 12:45
Shanghai, Dec 17 00:45 | Tokyo, Dec 17 01:45 | Sydney, Dec 17 03:45

"Ренесанс Капітал" став учасником торгів на ринку ф’ючерсів3 березня 2011 в 09:22 - Ілона Чіркова


"Ренесанс Капітал" став учасником торгів на ринку ф’ючерсів

З березня 2011 р. ТОВ "Ренесанс Капітал" допущено до торгів на ринку ф'ючерсів.

В.О. генерального директора "Ренесанс Капітал" у Центральній та Східній Європі Роман Насиров каже, що сьогодні ф‘ючерс на Індекс українських акцій уже є помітно більш ліквідним інструментом, ніж будь-який з окремо взятих цінних паперів, що входять в індексний кошик.

Він каже, що вони очікують, що цей інструмент буде активно використовуватися їхніми клієнтами, в т. ч. міжнародними, для реалізації різних інвестиційних стратегій на українському ринку.

На думку пана Насирова, вітчизняний ринок один з найперспективніших у Східній Європі, незважаючи на те, що з точки зору багатьох міжнародних інвесторів локально торгуються українські папери поки залишаються дешевим продуктом в силу обмеженої ліквідності.

Роман Насиров зазначив, що їхню впевненість у перспективності українського ринку підкріплюють вражаючі показники росту оборотів на ринку акцій і, особливо, на ринку ф‘ючерсів, спостережувані за останній рік.

"Ренесанс Капітал" став учасником торгів на ринку ф’ючерсів


Новини Статті Аналітика
Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії Пройшла сертифікацію Програма TSLab компанії "Лабораторія Торгових Систем" Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 18.07.2011_PreMarket
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
"Центренерго" позичить 650 мільйонів в Ощадбанку Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Обзор рынка акций перед открытием дня (14.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (14.07.2011)
ВАТ ВАТ "КБ Надра" відновило обіг акцій на УБ Інновації у сфері господарювання: сучасний стан та перспективи розвитку Інновації у сфері господарювання: сучасний стан та перспективи розвитку Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті