Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 08:55 | London, Jul 19 06:55 | New York, Jul 19 02:55
Shanghai, Jul 19 14:55 | Tokyo, Jul 19 15:55 | Sydney, Jul 19 17:55

Visa і MasterCard заблокують можливість прийому платежів з піратських сайтів

Visa і MasterCard заблокують можливість прийому платежів з піратських сайтів
25 березня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Visa і MasterCard заблокують можливість прийому платежів з піратських сайтів

Міжнародна музична асоціація IFPI планує заблокувати можливість прийому платежів з піратських сайтів, розташованих в Росії та України.Про це повідомили представники асоціації, пише "Дело".

IFPI продовжує боротися з піратськими сайтами в інтернеті. Представники музичної галузі та найбільші платіжні світові компанії близькі до того, щоб почати спільно боротися з піратами в інтернеті.

IFPI анонсувала нову ініціативу, спрямовану на посилення авторських прав. Планується, що асоціація буде передавати дані про сайти, що порушують права її учасників, в Управління по боротьбі з економічними злочинами поліції Лондона.

А воно буде працювати з компаніями Visa і MasterCard. Після того, як поліція і IFPI передадуть платіжним компаніям дані про піратськомий характер сайтів, платіжні системи заблокують платежі на адресу даних одержувачів.

IFPI заявляє, що буде вимагати від банку, на адресу якого здійснюється платіж, підтвердження того, що його клієнт, тобто оператор музичного сайту, має необхідні ліцензії на продаж музичних записів.

У MasterCard підтверджують свою участь у цій програмі, повідомляючи, що компанія буде діяти за запитами дуже оперативно.

У IFPI кажуть, що система, про яку йде мова, вже працює і платежі вже були припинені для 24 онлайн-проектів.

Поки що невідомо чи є серед цих проектів українські сайти. Але, як повідомила представник патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська, блокування платежів може торкнутися тих українських сайтів, ктрі використовують комбіновану модель поширення піратського контенту.

Тобто музику або фільми там можна скачувати безкоштовно, а за додаткові і преміум сервіси необхідно платити.

Visa і MasterCard заблокують можливість прийому платежів з піратських сайтів


Новини Статті Аналітика
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
АМКУ хоче законодавчо змінити ринок кабельного телебачення АМКУ хоче законодавчо змінити ринок кабельного телебачення 10 цікавих фактів про борги 10 цікавих фактів про борги Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
90% українських програмістів працюють на економіку інших країн 90% українських програмістів працюють на економіку інших країн Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна отримала домен .УКР Україна отримала домен .УКР Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Студенти гуртожитку у Чернівцях матимуть безкоштовний інтернет Студенти гуртожитку у Чернівцях матимуть безкоштовний інтернет Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті