Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 19 00:17 | London, Dec 18 22:17 | New York, Dec 18 18:17
Shanghai, Dec 19 06:17 | Tokyo, Dec 19 07:17 | Sydney, Dec 19 09:17

Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів

Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
13 грудня 2010 в 15:03 - Роман Зайцев


Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів

Націоналізований Укргазбанк через суди намагається стягнути з компанії "Фінансова лізингова група" повернення боргів.

Загальна сума позовів банку до недобросовісного позичальника, розглянутих у Київському госпсуді з початку листопада 2010 року, становить близько 215 млн. гривень, пише газета "Дело".

Найбільший борг лізингової компанії - кредит на суму 150 млн. гривень, виданий їй Укргазбанком у грудні 2008 року.

Оскільки компанія кредит не обслуговувала, крім тіла кредиту, банк також вимагає повернути нараховані пеню і відсотки (в сумі - 177 млн. гривень).

У суді фінустанова зараз домагається не стільки повернення коштів, скільки стягнення застав - нежитлових приміщень, які належать компанії "Істейт Девелопмент".

Ця компанія виступала заставодавцем за кредитом "Фінансової лізингової групи". Загальна площа заставної нерухомості - 17,4 тис. кв. м.

Це нежитлові приміщення в Києві, по вул. Московській, 8. За цією ж адресою розташовані Вищий адміністративний суд, Держкомісія з цінних паперів та фондового ринку і Національне космічне агентство, зазначає видання.

Крім великого кредиту на 150 млн. гривень у Київському госпсуді розглядається ще близько десяти позовів Укргазбанку до "Фінансової лізингової групи".

Кредити на придбання транспорту лізингова компанія брала в 2006-2008 роках.

Щоправда, розгляд цих справ поки тимчасово заморожений, тому що з'явилися нові обставини.

У липні 2010 року компанія "Управитель "Будівельно-інвестиційна група" подала до Київського госпсуду позов на ФЛГ, ініціювавши процедуру її банкрутства.

Розмір боргу ФЛГ перед "Будівельно-інвестиційною групою" - 321,9 тис. гривень. Поки суд розглядатиме справу про банкрутство, пов'язані з ФЛГ справи будуть заморожені.

Судове засідання, на якому має вирішитися, чи буде лізингова компанія визнана банкрутом, призначене на 28 лютого 2011 року.

Укргазбанк створений в 1993 році. Після до капіталізації у 2009 році 87,72% акцій фінустанови належать державі.

Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті