Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 13:48 | London, Jul 18 11:48 | New York, Jul 18 07:48
Shanghai, Jul 18 19:48 | Tokyo, Jul 18 20:48 | Sydney, Jul 18 22:48

Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів

Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
13 грудня 2010 в 15:03 - Роман Зайцев


Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів

Націоналізований Укргазбанк через суди намагається стягнути з компанії "Фінансова лізингова група" повернення боргів.Загальна сума позовів банку до недобросовісного позичальника, розглянутих у Київському госпсуді з початку листопада 2010 року, становить близько 215 млн. гривень, пише газета "Дело".

Найбільший борг лізингової компанії - кредит на суму 150 млн. гривень, виданий їй Укргазбанком у грудні 2008 року.

Оскільки компанія кредит не обслуговувала, крім тіла кредиту, банк також вимагає повернути нараховані пеню і відсотки (в сумі - 177 млн. гривень).

У суді фінустанова зараз домагається не стільки повернення коштів, скільки стягнення застав - нежитлових приміщень, які належать компанії "Істейт Девелопмент".

Ця компанія виступала заставодавцем за кредитом "Фінансової лізингової групи". Загальна площа заставної нерухомості - 17,4 тис. кв. м.

Це нежитлові приміщення в Києві, по вул. Московській, 8. За цією ж адресою розташовані Вищий адміністративний суд, Держкомісія з цінних паперів та фондового ринку і Національне космічне агентство, зазначає видання.

Крім великого кредиту на 150 млн. гривень у Київському госпсуді розглядається ще близько десяти позовів Укргазбанку до "Фінансової лізингової групи".

Кредити на придбання транспорту лізингова компанія брала в 2006-2008 роках.

Щоправда, розгляд цих справ поки тимчасово заморожений, тому що з'явилися нові обставини.

У липні 2010 року компанія "Управитель "Будівельно-інвестиційна група" подала до Київського госпсуду позов на ФЛГ, ініціювавши процедуру її банкрутства.

Розмір боргу ФЛГ перед "Будівельно-інвестиційною групою" - 321,9 тис. гривень. Поки суд розглядатиме справу про банкрутство, пов'язані з ФЛГ справи будуть заморожені.

Судове засідання, на якому має вирішитися, чи буде лізингова компанія визнана банкрутом, призначене на 28 лютого 2011 року.

Укргазбанк створений в 1993 році. Після до капіталізації у 2009 році 87,72% акцій фінустанови належать державі.

Укргазбанк хоче через суд повернути свої кревні 215 мільйонів


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті