Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 03 01:59 | London, Jun 02 23:59 | New York, Jun 02 19:59
Shanghai, Jun 03 07:59 | Tokyo, Jun 03 08:59 | Sydney, Jun 03 10:59

Українці не довіряють гривні

Українці не довіряють гривні




25 травня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


Українці не довіряють гривні

Найстабільнішою валютою населення вважає євро - 57%, долару віддають перевагу 19%, а гривні довіряють лише 5% українців.



Українці в основному зберігають свої заощадження на депозитах, а також вкладають в купівлю іноземної валюти.

Про це свідчать дані опитування, провденого у Києві у квітні, передає ТСН.

Найстабільнішою валютою населення вважає євро - 57%, долару віддають перевагу 19%, а гривні довіряють лише 5% опитаних.

При цьому зберігають свої заощадження українці в основному в доларах і гривнях - 47% і 41% відповідно. І тільки 10% - в євро.

Третина опитаних розміщує свої вільні кошти на депозити у банках - 33%.


При цьому більше половини опитаних при виборі конкретної фінустанови і виду вкладу звертають увагу на рівень процентної ставки.

Депозитні вклади українці роблять в основному в гривнях - 50%, оскільки у національній валюті, традиційно, найвищі відсоткові ставки. Долару довіряють 28% і євро - 14%.

Результати опитання вцілому відбивають тенденції, що спостерігаються на вітчизняному фінансовому ринку.

Населення значно більше довіряє іноземній валюті, ніж гривні. Тому не дивно, що українці віддають перевагу купівлі валюти як засобу збереження грошей від інфляції.

Так, за даними НБУ, населення в квітні 2011 року придбало іноземної валюти на 762,2 мільйона доларів більше, ніж продало, тоді як у березні - на 1,104 мільярда доларів.

Купуючи іноземну валюту, українці захищають свої заощадження від курсових коливань.

Нагадаємо, що експерти вважають, що восени Нацбанк може девальвувати національну валюту, якщо умови експорту не вдасться поліпшити.

У свою чергу в НБУ запевняють, що у 2011 році курс гривні залишиться стабільним по відношенню до долара завдяки гарному платіжному балансу і наявності достатніх резервів Національного банку.

Українці не довіряють гривні


Новини Статті Аналітика
Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Через неякісні будинки Україна витрачає у 2,5 рази більше тепла, ніж Європа Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд вітчизняного фондового ринку за 25.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 25.05.2011 від ІГ Сократ
Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Більше 70% українців бояться різкого підвищення цін Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд вітчизняного фондового ринку за 12.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 12.05.2011 від ІГ Сократ
Туристичний потік українців в Туреччину зріс на 22% Туристичний потік українців в Туреччину зріс на 22% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 11.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 11.05.2011 від ІГ Сократ
Аналітики очікують ослаблення гривні до позначки 8,05 грн/долар Аналітики очікують ослаблення гривні до позначки 8,05 грн/долар Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
Арбузов пообіцяв стабільну гривню Арбузов пообіцяв стабільну гривню У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Огляд вітчизняного фондового ринку за 26.04.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 26.04.2011 від ІГ Сократ

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, вдачливий, і не думає постійно про гроші.

Стів Джобс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті