Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 02:09 | London, Jul 18 00:09 | New York, Jul 17 20:09
Shanghai, Jul 18 08:09 | Tokyo, Jul 18 09:09 | Sydney, Jul 18 11:09

Тігіпко заявляє, що Україна готова обійтися без грошей МВФ

Тігіпко заявляє, що Україна готова обійтися без грошей МВФ
Рейтинг: 0
Голосів: 0
28 березня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Тігіпко заявляє, що Україна готова обійтися без грошей МВФ

Віце-прем'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявляє, що українська економіка готова обійтися без грошей МВФ, проте ненадовго.Про це він заявив в ефірі телеканалу "Інтер".

"Ми можемо обійтися без МВФ, але на короткий період часу. Гроші МВФ сьогодні для нас дійсно не критичні", - сказав урядовець.

Він додав, що Україні кредитні кошти МВФ необхідно обслуговувати, і з 2012 року ці гроші треба повертати.

"Нам треба виходити на зовнішній ринок, якщо ми тільки виходимо на зовнішній валютний ринок там ставки моментально, без МВФ, для нас відразу зростуть. І якщо тільки ми один раз візьмемо за підвищеними ставками для себе, цей ринок буде закрито, тому що інвестори зрозуміють, що країна будь-яку ціну позичає", - додав він.

Окрім того, віце-прем‘єр каже, що держборг можна скоротити за рахунок держзакупівель, "Нафтогазу", адміністративного управління та пенсійної реформи.

"Цю процедуру варто робити все жорсткіше, жорсткіше і жорсткіше, тому що завдяки  конкуренції ми зможемо там заробити 15-20%, через цей закон проходить 120 мільярдів державних грошей, а це означає, що 20 мільярдів ми там можемо знайти. Це перша позиція. Друга позиція це "Нафтогаз", який у 2009 році мав 30 мільярдів боргів, у 2010 році мав 10 мільярдів боргів, в цьому році матиме 8,5 мільярдів боргів. Третя - це адміністративна реформа, яка скоротить витрати держави на управління і четверта - це пенсійна", - підкреслив він.

Раніше прем‘єр-міністр Микола Азаров заявив, що теоретично Україна може відмовитися від отримання наступного траншу кредиту МВФ, хоча це буде вкрай невигідно для країни.

Тігіпко заявляє, що Україна готова обійтися без грошей МВФ


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті