Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 04:35 | London, May 27 02:35 | New York, May 26 22:35
Shanghai, May 27 10:35 | Tokyo, May 27 11:35 | Sydney, May 27 13:35

Росія не виплачує кошти Севастополю за перебування ЧФ РФ на території України10 січня 2011 в 09:06 - Ілона Чіркова


Росія не виплачує кошти Севастополю за перебування ЧФ РФ на території України

Лідер Народного Руху України, народний депутат Борис Тарасюк, коментуючи заяву голови Севастопольської міської ради Юрія Дойникова про несвоєчасну виплату місту компенсаційних коштів з боку Росії за перебування Чорноморського флоту РФ на території України, заявив, що компенсаційні кошти, що виплачуються Росією Севастополю за перебування ЧФ РФ на території України, йдуть виключно на підтримку російської гуманітарної і соціальної політики в місті.Він зазначив, що у 2010 році він робив депутатський запит в МЗС про те, куди витрачаються кошти, отримані як компенсація за перебування ЧФ РФ на території Україні. Виявилося, що Росія під виглядом компенсації фактично цементує власні позиції в місті.

Зокрема, згідно з інформацією, що надійшла у відповідь від МЗС, на відповідні гроші функціонує філія Московського державного університету та 4 філії інших вузів РФ, побудована російськомовна школа і російськомовні дитячі сади, побудовані житлові будинки для моряків ЧФ РФ, міститься музей Чорноморського флоту, театр ім . Лавреньова, відремонтовано Будинок офіцерів флоту, Матроський клуб, пам’ятник Затопленим кораблям.

Він також додав, що тепер очевидно, куди в минулому році були витрачені 25 млн. 800 тис. грн., виділених Севастополю російською стороною. Якби навіть була надана повна сума в розмірі 38 млн., то вони розуміють, яким чином ці кошти були б освоєні. Більш того, ці гроші освоєні під безпосереднім контролем російської сторони.

При цьому лідер НРУ зазначив, що з огляду на вищевказану ситуацію дуже дивною є поведінка російської сторони з несвоєчасними виплатами місту таких невеликих компенсаційних коштів за перебування Чорноморського флоту Росії на території Україні. Тарасюк зазначив, що хоча Росія отримала за безцінь у користування фонди, дорогу кримську землю і ще користується повною мірою інфраструктурою Севастополя, вона не хоче вкладати в це місто необхідні кошти. Замість неї бюджет Севастополя змушений субсидуватися Україною для покриття відповідних витрат міста. Повідомили VVnews в прес-службі Народного Руху.

Наприклад, цього року Севастополь вимагає, щоб субвенція з держбюджету Україні за перебування Чорноморського флоту Росії становила не 117,2 млн. грн. на рік, як передбачено міським бюджетом-2011, а як мінімум 214 млн. грн., як пропонували міська влада.

Росія не виплачує кошти Севастополю за перебування ЧФ РФ на території України


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Конкурс інвестиційних проектів Конкурс інвестиційних проектів I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті