Інвестиції.орг

Kyiv, May 27 00:32 | London, May 26 22:32 | New York, May 26 18:32
Shanghai, May 27 06:32 | Tokyo, May 27 07:32 | Sydney, May 27 09:32

Рахункова палата заявляє, що Держприкордонслужба і Митниця розтратили 78 млн. грн.11 січня 2011 в 12:18 - Ілона Чіркова


Рахункова палата заявляє, що Держприкордонслужба і Митниця розтратили 78 млн. грн.

Держприкордонслужбою і Держмитслужбою 48 млн. грн. із державного бюджету й 30 млн. грн. від міжнародних організацій у період 2008 року – 1 півріччя 2010 року на діяльність, обладнання й оснащення пунктів пропуску на україно-російському кордоні в Харківській і Сумській областях.За даними повідомлення прес-служби Рахункової палати, ці суми територіальні органи митної й прикордонної служб одержали на реконструкцію приміщень і придбання сучасних засобів контролю.

Крім того, більш як 47 млн. грн. були витрачені на зазначені цілі "Укрзалізницею" і "Укравтодором".

Однак витрата цих коштів не сприяла істотному поліпшенню стану пропускних пунктів і забезпеченню законного й оперативного перетинання державного кордону, зазначили в Рахунковій палаті.

Зокрема, частина прикордонних і митних постів на пунктах пропуску в цих областях розташовані в тимчасових спорудах і побутових вагончиках і не можуть бути обладнані необхідними технічними й спеціальними засобами прикордонного й митного контролю.

Загалом рівень оснащеності пунктів пропуску в Харківській області становить 64% порівняно з нормативами, а в Сумський – 44%.

При цьому пункти пропуску на прикордонних залізничних станціях і спеціально виділена територія з обмеженим доступом для сторонніх осіб (зустрічаючих) не мають огородження, що перешкоджає проведенню режимних заходів, здійсненню прикордонно-митного контролю.

На більшості пунктів взагалі відсутня належна прилегла територія, немає оглядових ям, спостережних веж, систем телеспостереження.

Рахункова палата зазначила, що необлаштованість пунктів пропуску на україно-російському кордоні в Харківській і Сумській областях негативно позначається на якості проведення прикордонного й митного контролю, що призводить до фінансових втрат держави.

На думку Рахункової палати, на зниження рівня надходжень у бюджет від сплати митних платежів в 2009 році порівняно з 2008 роком на 13,1% вплинули й територіальні органи митної й прикордонної служби, які не забезпечують належні умови роботи.

Нагадаємо, Рахункова палата раніше заявила про розтрату правоохоронцями коштів, виділених на підготовку до "Євро-2012".

Рахункова палата заявляє, що Держприкордонслужба і Митниця розтратили 78 млн. грн.


Новини Статті Аналітика
Митниця перевиконала план зборів Митниця перевиконала план зборів Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Рахункова палата нарахувала зростання ВВП у розміри 5,7% Рахункова палата нарахувала зростання ВВП у розміри 5,7% Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укравтодор" не погасив кредитів майже на 20 мільярдів Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Золотовалютні резерви НБУ збільшились на 2 мільйони Золотовалютні резерви НБУ збільшились на 2 мільйони Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Уряд направить гроші на подолання безробіття Уряд направить гроші на подолання безробіття Конкурс інвестиційних проектів Конкурс інвестиційних проектів I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті