Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 18 19:58 | London, Oct 18 17:58 | New York, Oct 18 13:58
Shanghai, Oct 19 01:58 | Tokyo, Oct 19 02:58 | Sydney, Oct 19 04:58

Потужна Німеччина рухає ВВП євро-зони вперед

Потужна Німеччина рухає ВВП євро-зони вперед
Рейтинг: 0
Голосів: 0


Потужна Німеччина рухає ВВП євро-зони вперед

Відновлення економіки Європи різко пришвидшилось в другому кварталі 2010 року, за рахунок економічного успіху Німеччини.    

Не зважаючи на скрутне становище Іспанії, Ірландії та розбиту економіку Греції, економіка 16 країн євро-зони показала збільшення сукупних темпів зростання ВВП на 1,0 % в порівнянні з попереднім кварталом.

Реальне зростання економіки Німеччини побило всі прогнози аналітиків, які до речі таки прогнозують вповільнення темпів в другій половині року.


Міністр економіки Німеччини сказав, що уряд повинен продовжити свою 80-мільярдну програму на скорочення витрат, з метою зменшення дефіциту бюджету, навіть якщо більші темпи зростання економіки стимулюватимуть значне наповнення державної скарбниці.

ВВП Німеччини виріс на 2,2 % в порівнянні з попереднім кварталом, рекордне збільшення від часів воз’єднання країни в 1990 році.
 

Потужна Німеччина рухає ВВП євро-зони вперед


Новини Статті Аналітика
Курс валют від НБУ на 19 жовтня Курс валют від НБУ на 19 жовтня Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ощадбанк купив мережу банкоматів Нацбанку Ощадбанк купив мережу банкоматів Нацбанку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ДФС перевірить Укртатнафту в справі про розкрадання в ПриватБанку ДФС перевірить Укртатнафту в справі про розкрадання в ПриватБанку Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Агрохолдинг Косюка скорочує продажі Агрохолдинг Косюка скорочує продажі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
У Нацбанку підняли зарплату всім членам правління У Нацбанку підняли зарплату всім членам правління Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Кредитори відрізняються кращою пам’яттю, ніж боржники.

Б.Франклін
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті