Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:54 | London, Jul 16 11:54 | New York, Jul 16 07:54
Shanghai, Jul 16 19:54 | Tokyo, Jul 16 20:54 | Sydney, Jul 16 22:54

П’ятак наголосив, що Львівщина не використовує "вільні" гроші з обласного бюджету

П’ятак наголосив, що Львівщина не використовує "вільні" гроші з обласного бюджету
4 січня 2011 в 18:12 - Ілона Чіркова


П’ятак наголосив, що Львівщина не використовує "вільні" гроші з обласного бюджету

Через те фракція "Наша Україна" Львівської облради пропонує розмістити кількадесят мільйонів гривень обласних коштів на депозитних рахунках у одному з державних банків. А отримані відсотки скерувати на програму енергозбереження у Львівскій області. Про це на брифінгу повідомив Валерій П'ятак, заступник голови Львівської облради.П'ятак зауважив, що жодного року область не використовувала вільні залишки коштів, які постійно перебувають на казначейських рахунках. Тому вони пропонують розмістити кількадесят мільйонів гривень на депозитах у державному банку.

А відсотки, які складатимуть кілька мільйонів гривень, можна буде скерувати на програму енергозбереження. Валерій П'ятак відзначив, що це буде вкрай важливо, зважаючи на те, що бюджет-2011 можна називати бюджетом виживання.

П’ятак наголосив, що Львівщина не використовує "вільні" гроші з обласного бюджету


Новини Статті Аналітика
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті