Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 13:43 | London, Mar 20 11:43 | New York, Mar 20 07:43
Shanghai, Mar 20 19:43 | Tokyo, Mar 20 20:43 | Sydney, Mar 20 22:43

МВФ пішов на поступки Україні щодо пенсійної реформи

МВФ пішов на поступки Україні щодо пенсійної реформи
12 квітня 2011 в 18:00 - Роман Зайцев


МВФ пішов на поступки Україні щодо пенсійної реформи

Міжнародний валютний фонд пішов на деякі поступки щодо пенсійної реформи. Про це заявив директор департаменту управління державним боргом та міжнародного співробітництва Міністерства фінансів Сергій Макацарія.

Так, раніше фонд вимагав, щоб відповідний закон з пенсійної реформи був прийнятий до 15 квітня, нагадав чиновник.

На сьогодні представник Мінфіну заявив, що такої вимоги щодо вищевказаних термінів прийняття вже немає.

Як відомо, нова програма співпраці України і МВФ, схвалена в липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму 15,15 млрд. доларів.

Термін дії програми становить 2,5 року. Кошти залучаються під ставку 3,5% річних.

Відразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі 1,89 млрд. доларів.

Рада директорів МВФ на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand-by в обсязі 1 млрд. SDR, що становить 1,5 млрд. доларів.


Водночас, у лютому 2011 року мiсiя МВФ не змогла рекомендувати видiлення третього транша, заявивши про необхiднiсть протягом iще кiлькох тижнiв попрацювати над переглядом програми для пошуку компенсаторiв бiльш плавного, нiж передбачалося ранiше, пiдвищення тарифiв на газ, а також через невиконання Україною умов щодо пенсійної реформи.

Україна розраховує на отримання траншу Мiжнародного валютного фонду у розмiрi 1,5 млрд. доларів у червнi 2011 року за пiдсумками роботи в Києвi мiсiї фонду з 10 по 20 травня.

МВФ пішов на поступки Україні щодо пенсійної реформи


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті