Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:48 | London, Jul 16 11:48 | New York, Jul 16 07:48
Shanghai, Jul 16 19:48 | Tokyo, Jul 16 20:48 | Sydney, Jul 16 22:48

Київ позичив в Укрексімбанку і Ощадного банку півмільярда

Київ позичив в Укрексімбанку і Ощадного банку півмільярда
8 грудня 2010 в 11:12 - Роман Зайцев


Київ позичив в Укрексімбанку і Ощадного банку півмільярда

КМДА залучила кредит 500 млн. гривень в Укрексімбанку і Ощадного банку для компенсації різниці в тарифах енергопостачальної компанії "Київенерго".Про це повідомив заступник голови Київміськадміністрації Руслан Крамаренко, передає "Дело".

За його словами, у кожного з банків було залучено по 250 млн. гривень. Кредити залучені строком на 1 рік зі ставкою 12,5%.

Також, за словами Крамаренка, дану різницю в тарифах "Київенерго" Київ погасив 6 грудня.

Нагадаємо, Київ планував компенсувати різницю в тарифах "Київенерго" 500 млн. гривень до 8 листопада.

2 листопада дочірнє підприємство НАК "Нафтогаз Україна" "Газ України" обмежив постачання газу теплоелектроцентралі-5 і ТЕЦ-6 компанії "Київенерго" через борги за спожитий газ.

"Київенерго" відзначила, що обмеження газопостачання зумовлено її заборгованістю за спожитий газ у розмірі близько 743 млн. гривень, до якої призвела несплата споживачами "Київенерго" боргів за спожиту теплову та електричну енергію, а також невідшкодування Київміськадміністрацією різниці в тарифах на тепло.

У вересні Київ залучив кредит 1,5 млрд. гривень в Укрексімбанку та Ощадбанку для компенсації різниці в тарифах енергопостачальної компанії "Київенерго".

Київ позичив в Укрексімбанку і Ощадного банку півмільярда


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 14.01.2011. Підсумки тижня
Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам Ощадбанк виплатив понад 2 мільярди вкладникам "Родовід Банку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін дозволив Кабмін дозволив "Укренерго" позичити 175 мільйонів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Київ позичить 300 мільйонів, щоб віддати борги за 2004 рік Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ощадбанк планує до осені розрахуватися із вкладниками Родовід Банку Ощадбанк планує до осені розрахуватися із вкладниками Родовід Банку У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті