Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 11:53 | London, Jul 18 09:53 | New York, Jul 18 05:53
Shanghai, Jul 18 17:53 | Tokyo, Jul 18 18:53 | Sydney, Jul 18 20:53

КМДА планує інвестувати 1 млрд. доларів на реформу ЖКГ за 2-3 роки23 лютого 2011 в 16:42 - Ілона Чіркова


КМДА планує інвестувати 1 млрд. доларів на реформу ЖКГ за 2-3 роки

Київська міська державна адміністрація (КМДА) у найближчі 2-3 роки має намір направити близько 1 млрд. доларів інвестиційних коштів на реформу житлово-комунального господарства.Про це в ході колегії КМДА заявив голова КМДА Олександр Попов.

О. Попов заявив, що завдання, яке вони повинні перед собою поставити, - за 2-3 роки інвестувати в сферу ЖКГ приблизно 1 млрд. доларів інвестицій.

Він додав, що це дуже складна і амбіційна мета, але якщо вони це не зроблять, то йому дуже складно говорити про перспективи ефективної стабільної роботи житлово-комунальної сфери.

Зношеність комунікаційних систем і високої енергоємності підприємств, які сьогодні працюють на застарілому обладнанні.

Він також зазначив, що надалі розраховує на підтримку уряду в питанні реалізації програм, пов‘язаних з реформуванням житлово-комунального господарства, таких як "Питна вода", які сьогодні знаходяться на розгляді уряду.

За словами О. Попова, їх реалізація дозволить залучити кошти з держбюджету.

Відзначимо, з 1 липня тарифи на опалення в Києві підвищилися на 40%, а загальна вартість квартплати на 16-17%.

КМДА планує інвестувати 1 млрд. доларів на реформу ЖКГ за 2-3 роки


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті