Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 23 20:10 | London, Oct 23 18:10 | New York, Oct 23 14:10
Shanghai, Oct 24 02:10 | Tokyo, Oct 24 03:10 | Sydney, Oct 24 05:10

КМДА планує інвестувати 1 млрд. доларів на реформу ЖКГ за 2-3 роки23 лютого 2011 в 16:42 - Ілона Чіркова


КМДА планує інвестувати 1 млрд. доларів на реформу ЖКГ за 2-3 роки

Київська міська державна адміністрація (КМДА) у найближчі 2-3 роки має намір направити близько 1 млрд. доларів інвестиційних коштів на реформу житлово-комунального господарства.

Про це в ході колегії КМДА заявив голова КМДА Олександр Попов.

О. Попов заявив, що завдання, яке вони повинні перед собою поставити, - за 2-3 роки інвестувати в сферу ЖКГ приблизно 1 млрд. доларів інвестицій.

Він додав, що це дуже складна і амбіційна мета, але якщо вони це не зроблять, то йому дуже складно говорити про перспективи ефективної стабільної роботи житлово-комунальної сфери.

Зношеність комунікаційних систем і високої енергоємності підприємств, які сьогодні працюють на застарілому обладнанні.

Він також зазначив, що надалі розраховує на підтримку уряду в питанні реалізації програм, пов‘язаних з реформуванням житлово-комунального господарства, таких як "Питна вода", які сьогодні знаходяться на розгляді уряду.

За словами О. Попова, їх реалізація дозволить залучити кошти з держбюджету.

Відзначимо, з 1 липня тарифи на опалення в Києві підвищилися на 40%, а загальна вартість квартплати на 16-17%.

КМДА планує інвестувати 1 млрд. доларів на реформу ЖКГ за 2-3 роки


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Любов - це безцінний дар. Це єдина річ, яку ми можемо подарувати і все ж вона у тебе залишається.

Лев Толстой
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті