Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 00:07 | London, Jul 19 22:07 | New York, Jul 19 18:07
Shanghai, Jul 20 06:07 | Tokyo, Jul 20 07:07 | Sydney, Jul 20 09:07

Кабмін підготував гроші аграріям на техніку

Кабмін підготував гроші аграріям на техніку
Рейтинг: 0
Голосів: 0
22 березня 2011 в 11:28 - Роман Зайцев


Кабмін підготував гроші аграріям на техніку

Кошти держбюджету, призначені для підтримки сільськогосподарських кооперативів, будуть надаватися на придбання лише вітчизняної сільгосптехніки в розмірі 90% її вартості за умови передоплати кооперативом постачальнику техніки 10% її вартості з укладенням відповідного договору.Це передбачено порядком використання коштів держбюджету на підтримку обслуговуючих кооперативів, затвердженим урядом постановою №272 від 9 березня, передає "Інтерфакс-україна".

Згідно з Порядком, бюджетні кошти спрямовуються на конкурсних засадах на фінпідтримку кооперативів, членами яких є виключно особисті сільські, фермерські господарства та фізичні особи-сільгосптоваровиробники, для придбання сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.

У разі якщо кооператив надає техніку в користування третім особам або відчужує придбану техніку до завершення п‘ятирічного строку їх експлуатації - у тому числі у зв‘язку з ліквідацією кооперативу, сума коштів підлягає поверненню до держбюджету.

Головним розпорядником бюджетних коштів і виконавцем програми є Міністерство аграрної політики і продовольства, яке затверджує перелік техніки, що купується та граничні суми, які виділяються кооперативам.

Мінагропрод розподіляє бюджетні асигнування між регіонами з урахуванням чисельності осіб, які постійно проживають у сільській місцевості на 1 січня відповідного року.

При цьому кошти не виділяються кооперативам, які мають заборгованість по заробітній платі, а також перед державними і місцевими бюджетами та Пенсійним фондом, а також тим, у кого виявлено факти нецільового використання бюджетних коштів.

Для проведення конкурсного відбору кооперативів, які мають право на держпідтримку, управліннями облдержадміністрацій створюються регіональні комісії в складі представників управлінь, органів податкової служби, Держфінінспекції і фінорганів, регіональних відділень Фонду підтримки фермерських господарств, громадської організації учасників обслуговуючих кооперативів.

Основні критерії відбору переможців - наявність у кооперативів матеріальної баз, кількість і якість наданих послуг, відповідність заявленої до придбання техніки переліком робіт, які надає чи планує надавати кооператив.

У держбюджеті-2011 на державну підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів передбачено виділення 5 мільйонів гривень із загального фонду.

Як повідомлялося, Асоціація фермерів і приватних землевласників ініціювала виділення з держбюджету 500 мільйонів гривень на підтримку фермерських господарств і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Кабмін підготував гроші аграріям на техніку


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті