Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 17 21:33 | London, Dec 17 19:33 | New York, Dec 17 15:33
Shanghai, Dec 18 03:33 | Tokyo, Dec 18 04:33 | Sydney, Dec 18 06:33

Кабмін підготував гроші аграріям на техніку

Кабмін підготував гроші аграріям на техніку
Рейтинг: 0
Голосів: 0
22 березня 2011 в 11:28 - Роман Зайцев


Кабмін підготував гроші аграріям на техніку

Кошти держбюджету, призначені для підтримки сільськогосподарських кооперативів, будуть надаватися на придбання лише вітчизняної сільгосптехніки в розмірі 90% її вартості за умови передоплати кооперативом постачальнику техніки 10% її вартості з укладенням відповідного договору.

Це передбачено порядком використання коштів держбюджету на підтримку обслуговуючих кооперативів, затвердженим урядом постановою №272 від 9 березня, передає "Інтерфакс-україна".

Згідно з Порядком, бюджетні кошти спрямовуються на конкурсних засадах на фінпідтримку кооперативів, членами яких є виключно особисті сільські, фермерські господарства та фізичні особи-сільгосптоваровиробники, для придбання сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва.

У разі якщо кооператив надає техніку в користування третім особам або відчужує придбану техніку до завершення п‘ятирічного строку їх експлуатації - у тому числі у зв‘язку з ліквідацією кооперативу, сума коштів підлягає поверненню до держбюджету.

Головним розпорядником бюджетних коштів і виконавцем програми є Міністерство аграрної політики і продовольства, яке затверджує перелік техніки, що купується та граничні суми, які виділяються кооперативам.

Мінагропрод розподіляє бюджетні асигнування між регіонами з урахуванням чисельності осіб, які постійно проживають у сільській місцевості на 1 січня відповідного року.

При цьому кошти не виділяються кооперативам, які мають заборгованість по заробітній платі, а також перед державними і місцевими бюджетами та Пенсійним фондом, а також тим, у кого виявлено факти нецільового використання бюджетних коштів.

Для проведення конкурсного відбору кооперативів, які мають право на держпідтримку, управліннями облдержадміністрацій створюються регіональні комісії в складі представників управлінь, органів податкової служби, Держфінінспекції і фінорганів, регіональних відділень Фонду підтримки фермерських господарств, громадської організації учасників обслуговуючих кооперативів.

Основні критерії відбору переможців - наявність у кооперативів матеріальної баз, кількість і якість наданих послуг, відповідність заявленої до придбання техніки переліком робіт, які надає чи планує надавати кооператив.

У держбюджеті-2011 на державну підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів передбачено виділення 5 мільйонів гривень із загального фонду.

Як повідомлялося, Асоціація фермерів і приватних землевласників ініціювала виділення з держбюджету 500 мільйонів гривень на підтримку фермерських господарств і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Кабмін підготував гроші аграріям на техніку


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті