Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:03 | London, Jul 19 12:03 | New York, Jul 19 08:03
Shanghai, Jul 19 20:03 | Tokyo, Jul 19 21:03 | Sydney, Jul 19 23:03

ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок

ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок
19 травня 2011 в 12:00 - Роман Зайцев


ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок

Більшість чиновників ФРС США виступають за підвищення ставок перед початком продажів активів, викуплених у ході стимулювання економіки, коли для цього прийде час.Говориться в протоколі квітневого засідання Комітету з відкритих ринків ФРС, інформує Reuters.

Опублікований у середу протокол позначив наявність заворушень серед чиновників ФРС щодо зростання інфляції, однак не показав, що ФРС готова почати приймати стримуючі заходи в найближчому майбутньому.

У ході дискусії на квітневому засіданні чиновники відзначили, що продаж активів, що становлять заставні по іпотеці, буде однією з пріоритетних завдань для ФРС в майбутньому.

"Більшість учасників хочуть продажу заставних після першого підвищення процентних ставок. Однак вони вважають, що продажі потрібно здійснювати поступово", - говориться в протоколі.

Політики вважають, що початок продажів активів ФРС дозволить їм досягти мети підвищення ставок овернайт швидше, ніж при їх відсутності, говориться в протоколі.

Федрезерв опустив ставки майже до нуля в грудні 2008 року і потім почав вкачувати в економіку ліквідність через покупку іпотечних паперів і державних облігацій.

ФРС почне розпродаж активів після підвищення ставок


Новини Статті Аналітика
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд європейських ринків за 08.02.2011. Китай визначає динаміку європейських ринків Огляд європейських ринків за 08.02.2011. Китай визначає динаміку європейських ринків
СКМ об’єднує об’єднує свої портові активи в єдиному холдингу СКМ об’єднує об’єднує свої портові активи в єдиному холдингу "Портінвест" Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Огляд українських ринків за 08.02.2011. Втрат вдалося уникнути Огляд українських ринків за 08.02.2011. Втрат вдалося уникнути
Великі акціонери British Petroleum хочуть продати 50% активів компанії Великі акціонери British Petroleum хочуть продати 50% активів компанії Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Квартальний чистий прибуток Bank of America скоротився на 36% Квартальний чистий прибуток Bank of America скоротився на 36% Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров хоче найближчим часом оцінити активи Азаров хоче найближчим часом оцінити активи "Газпрому" і "Нафтогазу" Інвестиції через ETF (exchange-traded funds) Інвестиції через ETF (exchange-traded funds) I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті