Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 02:44 | London, May 23 00:44 | New York, May 22 20:44
Shanghai, May 23 08:44 | Tokyo, May 23 09:44 | Sydney, May 23 11:44

Фірташ хоче відсудити у СЕБ Банку $3 мільйони

Фірташ хоче відсудити у СЕБ Банку $3 мільйони
Рейтинг: 0
Голосів: 0
16 грудня 2010 в 15:10 - Роман Зайцев


Фірташ хоче відсудити у СЕБ Банку $3 мільйони

Горлівський концерн "Стирол", підконтрольний українському підприємцеві Дмитру Фірташу, у судовому порядку намагається забрати депозит на суму 3 млн. доларів у СЕБ Банку.Цей депозит перебуває у банку в заставі під кредитну лінію, видану декому на ім'я Андрій Шуліка на 10 років, пише газета "Дело".

У червні 2007 року Донецька філія тоді ще Факторіал-банку (зараз - СЕБ Банк) прийняла від концерну "Стирол" 3 млн. доларів на депозитний рахунок, інформує видання.

Через місяць до банку звернувся Андрій Шуліка із проханням відкрити кредитну лінію на суму 2,8 млн. доларів до червня 2017 року.

Заставодавцем під цю позику виступив концерн "Стирол", в забезпечення було надано депозит на 3 млн. доларів, відкритий концерном місяцем раніше.

У липні 2009 року концерн "Стирол" звернувся до банку з проханням повернути частину депозиту, а саме - 1,7 млн. доларів у семиденний термін.

Банк відмовив вкладнику, мотивуючи це тим, що поки діє договір застави, депозит вкладник отримати не може.

У серпні 2009 року концерн "Стирол" подав позов проти СЕБ Банку до київського госпсуду з вимогою повернути відкритий більше трьох років тому депозит.

Майже через рік суд вирішив суперечку на користь "Стиролу" і постановив стягнути з СЕБ Банку частину депозиту в розмірі 1,7 млн. доларів.

Своє рішення суддя аргументував тим, що підписи на договорах застави з боку позичальника і заставника були нанесені струменево-крапельним способом на різнобарвній розмножувальній техніці, а деякі підписи - підроблені.

Київський апеляційний госпсуд відхилив апеляційну скаргу банку, однак Вищий госпсуд прийняв касаційну скаргу фінустанови, яку розгляне 22 грудня 2010 року.

До розгляду справи у Вищому госпсуді дію постанови Київського госпсуду тимчасово призупинено.

Якщо ж Вищий госпсуд стане на бік концерну "Стирол", то банк може втратити заставу і власне впевненість у поверненні позикових коштів.

Фірташ хоче відсудити у СЕБ Банку $3 мільйони


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток Головні правила, щоб отримати від депозиту максимальний прибуток Обзор фондового рынка 05.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 05.07.2011_Market review
АМКУ не отримував запитів щодо cєвєродонецького АМКУ не отримував запитів щодо cєвєродонецького "Азоту" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (01.07.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (01.07.2011)
Львів розмістить 111,1 млн грн на депозиті в Львів розмістить 111,1 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор фондового рынка 30.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 30.06.2011_Market review
Україна стає все менш цікавою для інвесторів Україна стає все менш цікавою для інвесторів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор фондового рынка 24.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 24.06.2011_Market review
Гарантоване повернення депозиту залишиться на рівні 150 тис. грн. Гарантоване повернення депозиту залишиться на рівні 150 тис. грн. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Обзор рынка акций перед открытием дня (20.06.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (20.06.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш збудувати корабель, то навчи своїх людей тужити по безкінечним морським просторам.

Антуан де Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті