Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 20 22:04 | London, Nov 20 20:04 | New York, Nov 20 16:04
Shanghai, Nov 21 04:04 | Tokyo, Nov 21 05:04 | Sydney, Nov 21 07:04

Черговий кредит МВФ профінансує дефіцит держбюджету

Черговий кредит МВФ профінансує дефіцит держбюджету
31 грудня 2010 в 16:09 - Роман Зайцев


Черговий кредит МВФ профінансує дефіцит держбюджету

Україна повинна з 1 квітня 2011 року на 50% підвищити ціну на газ для населення. Також у МВФ чекають проведення пенсійної реформи.1,5 млрд. доларів кредитних коштів від Міжнародного валютного фонду (МВФ) дозволить Україні повністю профінансувати дефіцит держбюджету поточного року.

Для отримання наступного траншу кредиту Україні необхідно буде підвищити ціни на газ і провести пенсійну реформу. Про це пише "Коммерсант Украина".

Нагадаємо, що Рада директорів МВФ 29 грудня прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту stand-by в обсязі SDR 1 млрд., що за поточним курсом спеціальних прав запозичення становить 1,47 млрд. доларів.

Планується, що до 1 млрд. доларів буде спрямовано на покриття дефіциту держбюджету, решту коштів будуть зараховані до валютних резервів НБУ.

"Формально кредит піде на покриття бюджетного дефіциту поточного року. Але політика уряду щодо зниження витрат дозволяє направити частину цих коштів на покриття дефіциту на початку 2011 року", - вважає економіст ІК Dragon Capital Олена Бєлан.

За словами експертів, цей транш дає можливість Кабміну закрити нинішній рік і не побоюватися на початку 2011 року великого повернення по облігаціям внутрішньої державної позики (ОВДП) в умовах перенесення приватизаційного конкурсу з "Укртелекому".

За даними Мінфіну, у січні-лютому міністерство проведе виплату по п'яти випусках ОВДП на суму 5640 млн грн.

Передбачається, що наступний транш в обсязі SDR 1 млрд. буде надано 1 березня, але ця дата може бути переглянута.

Зазначимо, щоб отримати третій транш, Україна повинна з 1 квітня 2011 року на 50% підвищити ціну на газ для населення. Також у МВФ чекають проведення пенсійної реформи.

У фінансовому секторі експерти МВФ чекають від Києва "рішення проблеми великих обсягів знецінених активів".

Черговий кредит МВФ профінансує дефіцит держбюджету


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укравтодор" позичив 450 мільйонів на дороги Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті