Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 21 22:43 | London, Aug 21 20:43 | New York, Aug 21 16:43
Shanghai, Aug 22 04:43 | Tokyo, Aug 22 05:43 | Sydney, Aug 22 07:43

Україна стала найбільшим боржником у всій Східній Європі

Україна стала найбільшим боржником у всій Східній Європі
Рейтинг: 0
Голосів: 0
21 жовтня 2010 в 12:00 - Роман Зайцев


Україна стала найбільшим боржником у всій Східній Європі

Україна посіла перше місце за обсягами фінансової допомоги серед країн Східної Європи в період світової фінансово-економічної кризи.  

Такого висновку дійшли експерти Міжнародного валютного фонду, передає канал "1+1".

Згідно з інформацією МВФ, у період з осені 2008 року країна домовилася про залучення 32,5 млрд. доларів кредитів, в тому числі від МВФ на 25,7 млрд. доларів, Світового банку - 3,4 млрд. доларів, ЄС - 1,3 млрд. доларів, інших організацій - 2,1 млрд. доларів.

Україна обійшла Румунію, показник якої становить 26,3 млрд. доларів, Угорщину - 25,4 млрд. доларів і Польщу - 20,6 млрд. доларів. Замикають десятку країн-боржників Косово і Молдова.

Загальний обсяг фінансової допомоги східноєвропейським країнам експерти МВФ оцінили в 128,5 млрд. доларів.

Як повідомлялося, в липні 2010 року МВФ прийняв рішення про виділення Україні кредиту в розмірі 15,15 млрд. доларів за програмою stand-by. Кредит розрахований на 29 місяців.

Україна вже отримала перший транш у розмірі 1,89 млрд. доларів, наступні транші будуть виділятися за результатами щоквартального перегляду програми.

Валовий зовнішній борг України в другому кварталі 2010 року збільшився на 1,7% - до 104,549 млрд. доларів.

Україна стала найбільшим боржником у всій Східній Європі


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити в себе і тоді, коли в Тебе вже ніхто не вірить.

А. Лінкольн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті