Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 15:40 | London, Apr 17 13:40 | New York, Apr 17 09:40
Shanghai, Apr 17 21:40 | Tokyo, Apr 17 22:40 | Sydney, Apr 18 00:40

НБУ хоче продовжувати співпарцю з МВФ

НБУ хоче продовжувати співпарцю з МВФ
Рейтинг: 0
Голосів: 0
3 травня 2011 в 14:14 - Роман Зайцев


НБУ хоче продовжувати співпарцю з МВФ

Національний банк України налаштований на продовження співпраці з МВФ.Таку заяву зробив перший заступник голови правління НБУ Юрій Колобов, передає DT.UA.

За словами чиновника, кооперація з МВФ вигідна для України з точки зору можливості залучення дешевих кредитів та підвищення привабливості вітчизняної економіки для іноземних інвесторів.

"НБУ дуже акуратно ставиться до виконання всіх своїх зобов‘язань перед МВФ, і ми практично за всіма параметрами їх виконуємо", - зауважив Колобов.

Аналізуючи наслідки гіпотетичного виходу України із програми співпраці з МВФ, екс-очільник Міністерства фінансів Ігор Уманський наголосив, що поточні ризики глобальної економіки, зумовлені, зокрема, проблемами Греції, Португалії, Іспанії, Ірландії, США, і так не сприяють залученню Україною зовнішнього фінансування, а в разі припинення співпраці з МВФ можливості отримання іноземних позик для Києва ще погіршаться.

На думку ж екс-заступника міністра фінансів, екс-заступника голови правління НБУ Олександра Савченка, головним негативним наслідком припинення співпраці з МВФ буде гальмування економічних реформ в державі - пенсійної, житлово-комунальної тощо.

Натомість як спрогнозував екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник, якщо програма співпраці з МВФ таки буде зупинена, Україні все одно вже невдовзі доведеться до неї повертатися.

Як приклад вдалої моделі співпраці з МВФ, яким могла б скористатися і Україна, голова правління "ОТП Банку" Дмитро Зінков навів досвід Угорщини.

Банкір розповів, що офіційний Будапешт з другого півріччя 2008 року мав домовленості з Фондом про отримання позики.

Хоча Угорщина зрештою виділеною кредитною лінією не скористалася і в 2010 році відмовилася від програми співпраці Фондом, існування гарантії підтримки МВФ ефективно сприяло боротьбі цієї країни з кризою.

Член спостережної ради Укрсиббанку Доменік Меню нагадав, що Україна є одним з найбільших позичальників МВФ - 13% від усіх виданих позик, а тому від взаємодії з ним офіційному Києві все одно не обійтися.

Банкір наголосив, що співпраця з МВФ потрібна Україні з точки зору підвищення привабливості в очах іноземних інвесторів, без яких диверсифікувати експорт та зміцнити економіки буде проблематично.

НБУ хоче продовжувати співпарцю з МВФ


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів Огляд українських ринків за 09.03.2011. Падіння на фоні низьких об’ємів
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті