Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 06:25 | London, Dec 04 04:25 | New York, Dec 04 00:25
Shanghai, Dec 04 12:25 | Tokyo, Dec 04 13:25 | Sydney, Dec 04 15:25

Нацбанк готує запуск валютних форвардів і ф’ючерсів

Нацбанк готує запуск валютних форвардів і ф’ючерсів
29 квітня 2011 в 18:20 - Роман Зайцев


Нацбанк готує запуск валютних форвардів і ф’ючерсів

Національний банк України планує запустити ринок валютних форвардів і ф'ючерсів для розвитку інструментарію хеджування валютних ризиків.Про це заявив голова НБУ Сергій Арбузов в інтерв‘ю газеті "Экономические известия".

"Стабільний курсовий орієнтир, який сьогодні підтримує НБУ, повинен забезпечити достатньо серйозний приплив іноземних інвестицій. Тому на першому етапі ми маємо намір одночасно запустити ринок валютних форвардів і ф‘ючерсів. Нацбанк буде визначати термін форвардного контракту і курс за ним, перераховуючи його за вартістю ресурсів", - сказав він.

"Ми плануємо почати зі свопових контрактів, за якими ми зможемо чітко прогнозувати курсові коливання. На поточний момент ми ведемо переговори з Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК) та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), якими хочемо запропонувати піврічні та річні свопи", - додав Арбузов.

За його словами, механізм свопів дозволяє банкам залучати дешеві й довгі ресурси за кордоном.

"Поява свопів - це, в тому числі, ресурс для повернення рефінансування і джерело коштів для кредитування", - додав він.

Також голова НБУ повідомив, що створена робоча група, яка підготує зміни до закону про цінні папери та фондовий ринок, після чого відбудуться перші випуски гривневих цінних паперів ЄБРР і МФК.

"Купувати облігації цих фінансових організацій будуть, перш за все, іноземні інвестори, використовуючи механізми хеджування валютних ризиків, подібні тим, які були задіяні при розміщенні номінованих у гривні євробондів Укрексімбанку", - зазначив він.

Нацбанк готує запуск валютних форвардів і ф’ючерсів


Новини Статті Аналітика
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті