Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 11:57 | London, Jul 18 09:57 | New York, Jul 18 05:57
Shanghai, Jul 18 17:57 | Tokyo, Jul 18 18:57 | Sydney, Jul 18 20:57

МВФ примусово перевірить фінанси 25 країн

МВФ примусово перевірить фінанси 25 країн
Рейтинг: 0
Голосів: 0
28 вересня 2010 в 13:45 - Роман Зайцев


МВФ примусово перевірить фінанси 25 країн

Міжнародний валютний фонд (МВФ) повідомив про плани провести примусову перевірку стану фінансових секторів 25 системно важливих країн в спробі запобігти новій світовій фінансовій кризі, повідомляє ВВС.  До цих пір МВФ перевіряв фінансовий стан країн на добровільній основі.

У число країн входять США, Великобританія, Туреччина, Швейцарія, Швеція, Іспанія, Південна Корея, Сінгапур, Індія, Японія, Китай, Німеччина, Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Канада, Франція, Нідерланди, Італія, Гонконг, Ірландія, Росія , Мексика і Люксембург.

Як відомо, Сенат США проголосував за законопроект, що забороняє МВФ виділяти кредити країнам, які не можуть підтвердити свою здатність повернути борг. Документ передбачає обов‘язкову оцінку урядом США кредитоспроможності країни, що звертається за допомогою, якщо її державний борг перевищує річний ВВП. Якщо результати перевірки виявляються "невтішними", як вказується в законопроекті, МВФ слід відмовляти їй у кредиті.

На думку, яку тоді висловили сенатори, США повинні бути особливо обережні у подібних питаннях, щоб уникнути "перетворення в Грецію".

Нагадаємо, що 12 травня Греція отримала перший транш фінансової допомоги в розмірі 5,5 млрд євро в рамках пакету допомоги, що надається партнерами по Євросоюзу спільно з МВФ. Всього Афіни отримають близько 110 млрд євро протягом трьох років. Натомість грецькі влади були змушені скоротити пенсії і зарплати, а також підняти податки.

Також продовжує роботу над посиленням санкцій проти своїх членів Євросоюз (ЄС). Так, в липні ц.р. керівники ЄС заявили, що планують суттєво посилити контроль за виконанням бюджету країн-членів, а також розширити арсенал санкцій. Також, починаючи з 2011 р., Брюссель має намір проводити перевірки вже в першому півріччі, щоб заздалегідь виявляти можливі проблеми. Зокрема, країни, які допустили порушення, змушені вносити в якості застави досить великі суми. Крім того, порушникам не буде виділятися фінансова допомога зі структурного та аграрного фондів ЄС. Приводом для цього також стала гостра фінансова та економічна криза в Греції.

МВФ примусово перевірить фінанси 25 країн


Новини Статті Аналітика
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств Сучасні підходи до оцінювання ефективності інноваційної діяльності машинобудівних підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації Інновація в організації діяльності фінансової служби корпорації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки Підприємницькі університети в інфраструктурі інноваційного розвитку національної економіки I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Конкурс інвестиційних проектів Конкурс інвестиційних проектів I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті