Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 20 12:53 | London, Aug 20 10:53 | New York, Aug 20 06:53
Shanghai, Aug 20 18:53 | Tokyo, Aug 20 19:53 | Sydney, Aug 20 21:53

Fitch не чекає активізації угод на ринках, що розвиваються

Fitch не чекає активізації угод на ринках, що розвиваються
Рейтинг: 0
Голосів: 0
18 серпня 2010 в 10:47 - Роман Зайцев


Fitch не чекає активізації угод на ринках, що розвиваються

Перспективи стійкого економічного зростання залишаються занадто невизначеними, щоб компанії Центральної та Східної Європи, а також Близького Сходу і Африки розглядали значні придбання активів і диверсифікацію ринку. Про це ідеться в огляді, підготовленому міжнародним рейтинговим агентством Fitch.  

Більшість компаній на ринках, що розвиваються, ймовірно, продовжать зосереджувати інвестиційну діяльність на органічному зростанні, і це буде означати, що подієвий ризик зі злиттів і поглинань для рейтингів таких корпоративних емітентів, швидше за все, залишиться зниженим.

У той час як перспективи зростання для компаній з ринків, що розвиваються є більш сильними, ніж у порівнянних емітентів на розвинених ринках, ключовими факторами для злиттів і поглинань у Центральній та Східній Європі, а також на Близькому Сході і в Африці залишаться вертикальна інтеграція, раціоналізація портфелів, консолідація і скорочення продажів.

Однак такі фактори, як невизначеність перспектив операційної діяльності, потреби в капвкладеннях на підтримку бізнесу та органічне зростання, очікування акціонерами грошових дивідендів і бажання зміцнити ліквідність, а також зменшити левередж до помірних рівнів, обмежують апетит і здатність багатьох корпоративних емітентів, рейтингованих Fitch на ринках, що розвиваються, розглянутих регіонів, до проведення більш активних операцій злиття і поглинань.

Обмежена доступність фінансування також продовжує стримувати активізацію діяльності в сфері злиттів і поглинань.

Як відображення відносної стабільності в галузі і більш обмежених перспектив на розвинених ринках, телекомунікаційний сектор залишається одним з основних напрямів для злиттів і поглинань в регіоні Європа, Близький Схід і Африка, і Fitch вважає, що така ситуація збережеться, особливо в Африці, де очікуються нові угоди.

Також Fitch прогнозує подальшу приватизацію державних активів, наприклад, продаж урядом Замбії 75% частки в Zambia Telecom лівійській компанії Lap Green Investments.

У регіоні Центральної та Східної Європи спостерігається збільшення рівня інтересу і активності у споживчому сегменті, оскільки компанії з розвинених ринків прагнуть зайняти позиції в очікуванні зростання рівнів споживання на ринках, що розвиваються.

Fitch не чекає активізації угод на ринках, що розвиваються


Новини Статті Аналітика
На Запорізькій АЕС відключили енергоблок На Запорізькій АЕС відключили енергоблок Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Через сходження селів у Криму постраждали виноградники Массандри Через сходження селів у Криму постраждали виноградники Массандри Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Запоріжжі показали перший український гвинтокрил У Запоріжжі показали перший український гвинтокрил Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НБУ зберіг курс гривні на 21 серпня НБУ зберіг курс гривні на 21 серпня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
В Україні відкрили спецдіапазон для впровадження 4G В Україні відкрили спецдіапазон для впровадження 4G Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті