Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 00:15 | London, Jul 19 22:15 | New York, Jul 19 18:15
Shanghai, Jul 20 06:15 | Tokyo, Jul 20 07:15 | Sydney, Jul 20 09:15

Аналітики Goldman Sachs Group прогнозують значне погіршення американської економіки

Аналітики Goldman Sachs Group прогнозують значне погіршення американської економіки
6 жовтня 2010 в 11:05 - Оксана Кадай-Гриців


Аналітики Goldman Sachs Group прогнозують значне погіршення американської економіки

Стан американської економіки в найближчі шість-дев’ять місяців буде "помірно поганим" або "дуже поганим", а спроби Федрезерву стимулювати економіку країни за рахунок нарощування обсягу викупу з ринку держоблігацій будуть мати обмежений ефект, вважають аналітики Goldman Sachs Group Inc.  "З нашої точки зору, є два основні сценарії, - наводить агентство слова зі звіту аналітиків - Помірно поганий сценарій передбачає зростання економіки до середини наступного року на 1,5 - 2% і помірне зростання безробіття до 10%, а при дуже поганому сценарії економіка знову впаде в рецесію ".
Шанси другої хвилі кризи  оцінюють в 25-30%, що вище прогнозу, зробленого на початку поточного року, коли ця ймовірність становила 15-20%.
При цьому Хатзіус не впевнений, що навіть у разі початку чергового етапу валютного стимулювання з боку ФРС, це надасть значну підтримку економіки США.
"Вони (ФРС - ред.) Мають намір зробити дуже багато, але, ймовірно, цього буде недостатньо, - заявив Хатзіус. - Регулятори, відповідальні за проведення монетарної політики, будуть обережні у своїх діях".
На думку економіста, додатковий трильйон доларів, спрямований на викуп з ринку держоблігацій та інших активів, можливо, допоможе знизити довгострокові ставки приблизно на 0,25 процентного пункту, що дозволить додати "декілька десятих до темпу зростання ВВП".
ФРС у ході першого етапу валютного стимулювання, що завершився березні поточного року, витратила на покупку держоблігацій та іпотечних цінних паперів 1,7 трильйона доларів. Це допомогло знизити ставки за іпотечними кредитами до історично мінімальних позначок, що сприяло стабілізації на ринку житлової нерухомості.
Ймовірність нових заходів з боку ФРС щодо стимулювання економічного зростання підвищилася після того, як напередодні Банк Японії знизив базову процентну ставку, а також ухвалив рішення про створення спеціального фонду на суму 60 мільярдів доларів, який буде витрачатися на покупку на ринку держоблігацій та інших активів. Чергове засідання Комітету ФРС з відкритих ринків пройде на початку листопада.
 

Аналітики Goldman Sachs Group прогнозують значне погіршення американської економіки


Новини Статті Аналітика
Економіка Німеччини зменшить темпи росту Економіка Німеччини зменшить темпи росту Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Макроогляд, січень Макроогляд, січень
Мiнфiн погіршив оцiнку дефiциту держбюджету Мiнфiн погіршив оцiнку дефiциту держбюджету Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств Роль первинних ланок з підготовки та використання кадрів підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки У Мінекономрозвитку задоволені відновленням економіки Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Система науково - технічної інформації України існуючі виклики і нові можливості Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Японії пророкують різке відновлення економіки Японії пророкують різке відновлення економіки Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону Напрямки впровадження екологічних інновацій в промисловому комплексі регіону I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Економіка Китаю у 2016 році може обійти ВВП США Економіка Китаю у 2016 році може обійти ВВП США Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект Розвиток інноваційної інфраструктури: регіональний аспект I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті