Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 08:49 | London, Jul 19 06:49 | New York, Jul 19 02:49
Shanghai, Jul 19 14:49 | Tokyo, Jul 19 15:49 | Sydney, Jul 19 17:49

Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій

Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій
29 жовтня 2010 в 15:31 - Уляна Роїк


Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій

Влада Севастополя пропонує російській стороні використовувати ряд земельних ділянок, що орендуються для потреб Чорноморського флоту в інших цілях.  Як заявив керівник адміністрації Севастополя, Чорноморський флот має, але не використовує ряд земельних ділянок та причалів, які б могли стати об‘єктами інвестицій.

Одна з невирішених земельних проблем пов‘язана з наявністю 121 ділянки, які не включені до міжурядових угод 1997 року, але фактично використовуються ЧФ; їх загальна площа - 37,12 га за матеріалами інвентаризації, проведеної українською стороною. Однак через те, що ці матеріали не затверджені міждержавними комісіями, дане питання зараз не розглядається на міждержавному рівні.

Важливим питанням є проведення інвентаризації земельних ділянок і об‘єктів нерухомості, які використовує ЧФ в адміністративній області міста. Без інвентаризації не проводяться ремонти, руйнуються основні фонди - будівлі, споруди, інженерні комунікації, причали.

 

Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті