Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 06:47 | London, Feb 21 04:47 | New York, Feb 21 00:47
Shanghai, Feb 21 12:47 | Tokyo, Feb 21 13:47 | Sydney, Feb 21 15:47

Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій

Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій
29 жовтня 2010 в 15:31 - Уляна Роїк


Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій

Влада Севастополя пропонує російській стороні використовувати ряд земельних ділянок, що орендуються для потреб Чорноморського флоту в інших цілях.  

Як заявив керівник адміністрації Севастополя, Чорноморський флот має, але не використовує ряд земельних ділянок та причалів, які б могли стати об‘єктами інвестицій.

Одна з невирішених земельних проблем пов‘язана з наявністю 121 ділянки, які не включені до міжурядових угод 1997 року, але фактично використовуються ЧФ; їх загальна площа - 37,12 га за матеріалами інвентаризації, проведеної українською стороною. Однак через те, що ці матеріали не затверджені міждержавними комісіями, дане питання зараз не розглядається на міждержавному рівні.

Важливим питанням є проведення інвентаризації земельних ділянок і об‘єктів нерухомості, які використовує ЧФ в адміністративній області міста. Без інвентаризації не проводяться ремонти, руйнуються основні фонди - будівлі, споруди, інженерні комунікації, причали.

 

Земельні ділянки Чорноморського флоту можуть бути прекрасним місцем для інвестицій


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті