Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 22 03:25 | London, Apr 22 01:25 | New York, Apr 21 21:25
Shanghai, Apr 22 09:25 | Tokyo, Apr 22 10:25 | Sydney, Apr 22 12:25

Запоріжжя взяло в оренду державну власність за 1 гривню5 листопада 2010 в 16:33 - Уляна Роїк


Запоріжжя взяло в оренду державну власність за 1 гривню

До кінця наступного тижня міська влада планує підписати договір про оренду колишньої медсанчастини ДП "Радіоприлад".  Важливим у цій спарві є те, що міська влада вже погодила з Кабінетом Міністрів питання оренди медсанчастини за одну гривню.

Цим Запоріжжя вирішило не лише важливе для себе питання, а й допомогло іншим містам. Тепер вони зможуть в аналогічних випадках брати державну власність в оренду за одну гривню.

За дорученням міських чиновників, до кінця тижня має бути укладений договір про оренду містом лікарні строком на півроку.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів оренда коштуватиме Запоріжжю всього одну гривню.

Виконуючий обов‘язки міського голови повідомив, що зараз розпочато пошук інвестора для реалізації "Радіоприлад" частини своєї території і виробничих приміщень. Один з варіантів - "АвтоЗАЗ", який зацікавлений у розширенні виробництва в перспективі.

До пошуку інвестора підходять комплексно, оскільки орендувати потрібно весь майданчик заводу. Ці кошти повинні дозволити підприємству виплатити існуючу заборгованість перед банком.

Після того як лікарня перестане бути об‘єктом застави, можна буде вирішувати питання про переведення її у власність міста.

 

Запоріжжя взяло в оренду державну власність за 1 гривню


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Оренда квартир у Києві дешевшати не буде - експерти Оренда квартир у Києві дешевшати не буде - експерти Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Microsoft наростила прибуток і виторг, але знизила продажі Windows Microsoft наростила прибуток і виторг, але знизила продажі Windows Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Квартальна виручка еBay зросла на 15,9% Квартальна виручка еBay зросла на 15,9% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Квартальна виручка General Electric зросла на 6% Квартальна виручка General Electric зросла на 6% Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті