Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 06:05 | London, Jul 22 04:05 | New York, Jul 22 00:05
Shanghai, Jul 22 12:05 | Tokyo, Jul 22 13:05 | Sydney, Jul 22 15:05

За 5 років в Криворіжсталь інвестували 4 млрд. гривень

За 5 років в Криворіжсталь інвестували 4 млрд. гривень
4 листопада 2010 в 14:40 - Уляна Роїк


За 5 років в Криворіжсталь інвестували 4 млрд. гривень

На честь річниці з дня підписання Договору купівлі-продажу між Фондом Держмайна і компанією Міттал Стіл Дуйсбург Гмбх, 28 жовтня 2005 року, в.о. гендиректора ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" Рінат Старков провів підсумкову прес-конференцію з представниками криворізьких ЗМІ.   Старков озвучив цифру вкладених в інвестиційні проекти коштів - $645 млн. доларів (більше 4 млрд. грн.)

На даний момент, за словами в.о. гендиректора, на стадії впровадження знаходяться довгострокові і нові проекти, які будуть завершені після 2010 року.

Все це вимагає багатомільйонних інвестицій, і якщо б підприємство не входило до складу найбільшої в світі сталеливарної корпорації і не допомога головної контори, самостійно такі завдання навряд чи можна було вирішити.

За словами Старкова, зараз у підприємства є проблеми зі збутом продукції. Тим не менше, за підсумками 10 місяців виробництво чавуну на АМКР виросло на 25,1% (до 4,4 млн. тонн), сталі - на 26,8% (5,1 млн. т), готового прокату - на 22, 3% (4,5 млн. т). І потенціал для подальшого зростання є, адже виробничі потужності завантажені на 70-75%.

У той же час, комбінат починає відчувати більш жорстку конкуренцію на традиційних для себе ринках збуту (зокрема, на Близькому Сході). І тут, за визнанням топ-менеджера, необхідно провести ряд заходів щодо покращення якості продукції. Наприклад, деякі вітчизняні метизники вже відмовляються від криворізької катанки через незадовільний рівень споживчих властивостей. Одна з причин - застарілі технології. Звичайно, треба відмовлятися від мартенівського виробництва, але для цього необхідно, за словами Старкова, "розігнати" наявний конвертерний цех, збільшити його продуктивність. Адже аналогічні конвертери в тій же Німеччині працюють продуктивніше в два рази. Але знову ж таки: в один день все це не робиться - потрібні час, гроші і фахівці.

На припущення, висловлені в деяких українських ЗМІ та низкою експертів про те, що за всіма недавніми "наїздами" на АМКР можуть стояти росіяни з метою змусити Міттал продати комбінат і піти з українського ринку, Рінат Старков відповів, що чутки і домисли він не коментує, хоча визнає, що екс-Криворіжсталь є інвестиційно привабливим об‘єктом, в тому числі і для російського бізнесу. Але Міттал, як підкреслив Старков, прийшов в Україну надовго і не збирається нікому віддавати і продавати підприємство, а майбутнє криворізького меткомбінату пов‘язане з корпорацією АрселорМіттал ще на довго.

 

За 5 років в Криворіжсталь інвестували 4 млрд. гривень


Новини Статті Аналітика
Переклад та оригінал прес-конференції президента Оланда та канцлера Меркель Переклад та оригінал прес-конференції президента Оланда та канцлера Меркель Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"АрселорМіттал Кривий Ріг" скоротив виробництво сталі на 7% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"АрселорМіттал Кривий Ріг" планує відмовитися від сплати податку на землю Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"АрселорМіттал Кривий Ріг" повернется до інвестиційних зобов’язань не пізніше початку 2012 р. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"АрселорМіттал Кривий Ріг за 2 міс. 2011 р. зменшив виплавку сталі на 6,1% Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті