Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 16 05:30 | London, Dec 16 03:30 | New York, Dec 15 23:30
Shanghai, Dec 16 11:30 | Tokyo, Dec 16 12:30 | Sydney, Dec 16 14:30

У Донецькій області розпочато великий вугільний проект за участю КНР

У Донецькій області розпочато великий вугільний проект за участю КНР
27 вересня 2010 в 15:15 - Роман Зайцев


У Донецькій області розпочато великий вугільний проект за участю КНР

Великий пілотний проект запущено у вугільній промисловості на Донеччині.  

Як повідомляє УКРІНФОРМ, тут розпочато підготовку до технічного переоснащення трьох шахт - "Новопавлівської", "Шахтарської-Глибокої" та імені Мельникова. Згідно з рамковою угодою про фінансову співпрацю, укладену Мінвуглепромом України і Державним банком розвитку Китаю, вже цього року на ці цілі китайська сторона виділить 120 мільйонів доларів.

Як підкреслив після відвідування Шахтерського Донецької області перший заступник міністра вугільної промисловості України Юрій Чередніченко, всього під реорганізацію і реконструкцію потрапляють сім шахт держпідприємств "Лисичанськвугілля", "Селідоввугілля", "Донбасантрацит", "Красноармійськвугілля" тощо.

Перший пілотний проект включить три шахти. Вже готують необхідну документацію, чекаючи приїзду китайських фахівців для обговорення технічних проблем переоснащення українських вугільних підприємств.

Загалом, рамкова угода про фінансову співпрацю передбачає надання Мінвуглепрому України кредиту в сумі до 1 мільярда доларів.

У Донецькій області розпочато великий вугільний проект за участю КНР


Новини Статті Аналітика
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Новий проект СБ з енергозбереження допоможе Україні зменшити енергоємність на 50 відсотків Новий проект СБ з енергозбереження допоможе Україні зменшити енергоємність на 50 відсотків Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу ВР ухвалила у другому читанні та в цілому проект Повітряного кодексу Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Проект Nabucco відклали до 2017 року Проект Nabucco відклали до 2017 року У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Уряд призупинив приватизацію шахт Уряд призупинив приватизацію шахт Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті