Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 16:19 | London, Apr 17 14:19 | New York, Apr 17 10:19
Shanghai, Apr 17 22:19 | Tokyo, Apr 17 23:19 | Sydney, Apr 18 01:19

Шахти накупили товарів та послуг на 319,74 млн грн.

Шахти накупили товарів та послуг на 319,74 млн грн.
10 травня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Шахти накупили товарів та послуг на 319,74 млн грн.

Державні вугледобувні підприємства за результатами тендерів 26-29 квітня уклали угоди на придбання товарів та робіт на загальну суму 319,74 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".ДП "Донецька вугільна енергетична компанія" за 98,32 млн грн. придбало електродвигуни, вузли до машин, ланцюги, послуги з ремонту у ТОВ "Енергооптторг", ТОВ "ДДС-інвест", ТОВ "АІС АЗЧ Маркет", ТОВ "Головкомпресормаш-сервіс", ВАТ "Дружківський машинобудівний завод", ТОВ "Кант", ТОВ "Волнес", ТОВ "Механік", ТОВ "ВО Екоенергобуд", ТОВ "ДИКОН", ТОВ "Вуглекомплекс-2", ПАТ "НГМЗ-Бур", ІП "ТД ЄПК-Запоріжжя", ТОВ "НВП "Агропромкомплект".

ДП "Красноармійськвугілля" за 75,11 млн грн. придбало електричну апаратуру, устаткування у  ТОВ "Концерн Електричні машини", ПАТ "Красноармійський машинобудівний завод", ЗАТ "Горлівський машинобудівник", ПАТ "ВКФ Амплітуда", ВАТ "Дружківський машинобудівний завод", ВАТ "Донецькгірмаш".

ДП "Ровенькиантрацит" за 49,24 млн грн. придбало ремонтні роботи, взуття, вузли до машин у ТОВ "Донбасінвест груп", ТОВ "НВО "Донбасвугілля", ТОВ "Механік", ТОВ "Восток-Сервіс Україна", ТОВ "Українська промислова компанія "Крок", ТОВ "Спец-контакт", ТОВ НВКЦ "Пресс".

ДП "Донбасантрацит" за 37,38 млн грн. придбало респіратори та ремонті роботи у ТОВ "Управління промислової безпеки та охорони праці", ТОВ "ДС-8". Остання компанія, яка належить сім’ї голови парламентської фракції Партії регіонів Олександру Єфремову, отримала 29,38 млн грн.

ДП "Селидіввугілля" за 22,47 млн грн. придбало послуги з монтажу, вузли до насосів, рукавиці та білизну, електроустаткування у ТОВ "Спец-Контакт", ВАТ "Науково-дослідний інститут гірничої механіки ім. М.М.Федорова, ТОВ "Донбасвуглеавтоматика", ПАТ "Красноармійський машинобудівний завод", ВАТ "Дружківський машинобудівний завод", ВАТ "Донецький енергозавод".

ДП "Шахтарськантрацит" за 5,95 млн грн. придбало кабель у ВАТ "Донбаскабель".

ДП "Донецька обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств" за 5,93 млн грн. придбала послуги з перевезення вугілля та інших вантажів у підприємців Гончаров С.Б., Іванін П.В., Яшин Ю.А., Бурик В.І., Симоненко О.А., Ближенська Т.А., Огородник А.Ф., Кисіль В.В., Гайворонський О.Д., Кулинкович О.А., Гладкіх Н.В., Єрмаков О.П., Брестон С.А., Колеснікова Г.В.

ДП "Орджонікідзевугілля" за 5,37 млн грн. придбало вузли до машин, ремонтні роботи, устаткування, прогумовані тканини у ТОВ "НВП "Горн", ТОВ "Донбаська індустріальна компанія", ДП "Донецький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації", ТОВ "Укрпромбуд-2007", ТОВ "Лодіс", ТОВ "Компанія "Енергостат", ПП "Східна Торгівельна компанія".

ДП "Львіввугілля" заплатить 5,23 млн грн. ТОВ "Шахтобудівельна компанія "Донецькшахтопроходка" за підготування ділянок до гірничих та інших робіт.

ДП "Свердловантрацит" за 4,71 млн грн. придбало чистильні препарати, ремонті роботи у ТОВ "Юніті", ТОВ "Восток — Сервіс Україна", ТОВ "Головкомпресормаш-Сервіс", ТОВ "Донэлектрооборудование".

ДП "ВК "Краснолиманська" за 3,87 млн грн. придбало 180 тон емульгуючого концентрату для виготовлення робочої рідини SOLCENIC PL PLUS у ТОВ "Українсько-німецьке спільне підприємство "Фукс Мастила Україна".

ПАТ "ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля" за 3,77 млн грн. придбало бензин та дизпаливо у ТОВ "Параллель – М ЛТД", ТОВ "Торгово-промислове представництво "Альянс".

ДП "Торезантрацит" за 1,63 млн грн. придбало продукти нафто перероблення у ТОВ "Лєксусс-Ойл", ПП "Славнефтехім".

ВАТ "Лисичанськвугілля за 673 тис грн. придбало вогнегасники у ПРАТ "Макіївський завод "Факел".

Шахти накупили товарів та послуг на 319,74 млн грн.


Новини Статті Аналітика
"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток" Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Канадська 3P International Energy купує Канадська 3P International Energy купує "Тисагаз" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті