Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 07:08 | London, Apr 20 05:08 | New York, Apr 20 01:08
Shanghai, Apr 20 13:08 | Tokyo, Apr 20 14:08 | Sydney, Apr 20 16:08

Німеччина пропонує Донецьку новітні технології та партнерство у вугільній галузі

Німеччина пропонує Донецьку новітні технології та партнерство у вугільній галузі
27 квітня 2011 в 15:40 - Роман Зайцев


Німеччина пропонує Донецьку новітні технології та партнерство у вугільній галузі

Німецькі фірми хотіли б запропонувати новітні технології та обладнання для повного циклу видобутку та використання метану. Про це повідомив генеральний консул Німеччини в Донецьку Клаус Ціллікенс в інтерв'ю Deutsche Welle.Генконсульство планує в жовтні провести в Донецьку спільну конференцію за участю бізнес-кіл і вчених обох країн та регіональної влади.

За словами дипломата, генконсульство уже отримало підтримку з боку Міністерства економіки Німеччини.

Генконсул, який бував на шахтах Донеччини, додав, що на Донбасі вже є проекти з використання метану, зокрема для забезпечення шахти електроенергією та гарячою водою.

Утім, Німеччина також хотіла б запропонувати свій досвід у цій сфері.

Німеччину передусім цікавлять проекти з енергозбереження, зокрема, з вітряної енергетики, сказав Ціллікенс.

Утім, на його погляд, для інвестування в Україні, як і раніше, існують перешкоди.

"Зокрема, проблеми із забезпеченням правових гарантій, різне тлумачення законодавчих положень, неймовірна кількість паперів, які потрібно подати інвестору в різні державні органи, проблеми з корупцією", - зазначив він і додав, що особливі перспективи для співробітництва в регіоні бачить в машинобудуванні, комунальній сфері, утилізації відходів.

При цьому, на погляд німецького дипломата, питання модернізації економіки регіону треба розглядати не тільки з точки зору залучення інвестицій, а й розширення торгівельних контактів з німецькими фірмами.

Німеччина пропонує Донецьку новітні технології та партнерство у вугільній галузі


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Мідь, золото і вугілля стануть лідерами зростання цін серед сировини Мідь, золото і вугілля стануть лідерами зростання цін серед сировини Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті