Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 23 22:29 | London, Aug 23 20:29 | New York, Aug 23 16:29
Shanghai, Aug 24 04:29 | Tokyo, Aug 24 05:29 | Sydney, Aug 24 07:29

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді
23 листопада 2009 в 16:39 - Христина


Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

За повідомленням агентства Метал-кур’єр, в листопаді Алчевський КХЗ (ALKZ) придбає менше вугілля, що коксується, чим було заплановано, і це надасть негативний ефект на обсяги виробництва коксу ALKZ.  

Враховуючи статистику виробництва ALKZ в першій половині місяця, в листопаді компанія повинна виробити до 265 тис. т коксу, що на 45 тис. т нижче за план і на 16% менше результатів жовтня. ALKZ належить групі ІСД і поставляє кокс родинним меткомпаніям: Алчевському МК (ALMK) і ДМК ім. Дзержінського (DMKD).

Аналітики вважають, що нездатність компаній групи ІСД набувати вугілля (у випадку з ALKZ), що коксується, і залізорудної сировини (ALMK і DMKD) в достатньому об’ємі обумовлена браком фінансування на тлі слабкого ринку стали. Проте ситуація з фінансуванням цих компаній повинна покращати через 3-4 місяці, разом з відновленням попиту і цін на сталь..

 

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді


Новини Статті Аналітика
Україна хоче отримувати податкову інформацію Швейцарії Україна хоче отримувати податкову інформацію Швейцарії Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011)
Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Фондовий ринок США закрився різноспрямовано Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011)
Рівненська АЕС підключила четвертий блок до енергомережі Рівненська АЕС підключила четвертий блок до енергомережі Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
МАУ вводить плату за роздруківку посадкових талонів МАУ вводить плату за роздруківку посадкових талонів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
URSA стає частиною Хella International URSA стає частиною Хella International Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті