Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 17 07:06 | London, Oct 17 05:06 | New York, Oct 17 01:06
Shanghai, Oct 17 13:06 | Tokyo, Oct 17 14:06 | Sydney, Oct 17 16:06

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді
23 листопада 2009 в 16:39 - Христина


Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

За повідомленням агентства Метал-кур’єр, в листопаді Алчевський КХЗ (ALKZ) придбає менше вугілля, що коксується, чим було заплановано, і це надасть негативний ефект на обсяги виробництва коксу ALKZ.  

Враховуючи статистику виробництва ALKZ в першій половині місяця, в листопаді компанія повинна виробити до 265 тис. т коксу, що на 45 тис. т нижче за план і на 16% менше результатів жовтня. ALKZ належить групі ІСД і поставляє кокс родинним меткомпаніям: Алчевському МК (ALMK) і ДМК ім. Дзержінського (DMKD).

Аналітики вважають, що нездатність компаній групи ІСД набувати вугілля (у випадку з ALKZ), що коксується, і залізорудної сировини (ALMK і DMKD) в достатньому об’ємі обумовлена браком фінансування на тлі слабкого ринку стали. Проте ситуація з фінансуванням цих компаній повинна покращати через 3-4 місяці, разом з відновленням попиту і цін на сталь..

 

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді


Новини Статті Аналітика
Понад мільйон автомобілів Mercedes відкличуть в усьому світі Понад мільйон автомобілів Mercedes відкличуть в усьому світі Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011)
Apple відвантажила рекордно низьку партію iPhone X Apple відвантажила рекордно низьку партію iPhone X Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011)
Фондовий ринок США закрився зростанням Фондовий ринок США закрився зростанням Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Заява Трампа заохотила ціни на нафту Заява Трампа заохотила ціни на нафту У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР запропонував кандидатів до ради Нафтогазу ЄБРР запропонував кандидатів до ради Нафтогазу Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті