Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 12 22:11 | London, Dec 12 20:11 | New York, Dec 12 16:11
Shanghai, Dec 13 04:11 | Tokyo, Dec 13 05:11 | Sydney, Dec 13 07:11

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді
23 листопада 2009 в 16:39 - Христина


Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

За повідомленням агентства Метал-кур’єр, в листопаді Алчевський КХЗ (ALKZ) придбає менше вугілля, що коксується, чим було заплановано, і це надасть негативний ефект на обсяги виробництва коксу ALKZ.  

Враховуючи статистику виробництва ALKZ в першій половині місяця, в листопаді компанія повинна виробити до 265 тис. т коксу, що на 45 тис. т нижче за план і на 16% менше результатів жовтня. ALKZ належить групі ІСД і поставляє кокс родинним меткомпаніям: Алчевському МК (ALMK) і ДМК ім. Дзержінського (DMKD).

Аналітики вважають, що нездатність компаній групи ІСД набувати вугілля (у випадку з ALKZ), що коксується, і залізорудної сировини (ALMK і DMKD) в достатньому об’ємі обумовлена браком фінансування на тлі слабкого ринку стали. Проте ситуація з фінансуванням цих компаній повинна покращати через 3-4 місяці, разом з відновленням попиту і цін на сталь..

 

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді


Новини Статті Аналітика
DIM GROUP отримав DIM GROUP отримав "золото" національного рейтингу Лідер року Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011)
Від біткоїна відкололася ще одна криптовалюта Від біткоїна відкололася ще одна криптовалюта Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011)
Укртелеком повертається у власність держави Укртелеком повертається у власність держави Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Курс валют на 13 грудня: гривню послабили Курс валют на 13 грудня: гривню послабили У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
З банку З банку "Хрещатик" вивели мільярд гривень - Фонд гарантування вкладів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Як байка, так і життя ціниться не за довжину, а за зміст.

Сенека
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті