Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 18:18 | London, Mar 21 16:18 | New York, Mar 21 12:18
Shanghai, Mar 22 00:18 | Tokyo, Mar 22 01:18 | Sydney, Mar 22 03:18

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді
23 листопада 2009 в 16:39 - Христина


Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді

За повідомленням агентства Метал-кур’єр, в листопаді Алчевський КХЗ (ALKZ) придбає менше вугілля, що коксується, чим було заплановано, і це надасть негативний ефект на обсяги виробництва коксу ALKZ.  

Враховуючи статистику виробництва ALKZ в першій половині місяця, в листопаді компанія повинна виробити до 265 тис. т коксу, що на 45 тис. т нижче за план і на 16% менше результатів жовтня. ALKZ належить групі ІСД і поставляє кокс родинним меткомпаніям: Алчевському МК (ALMK) і ДМК ім. Дзержінського (DMKD).

Аналітики вважають, що нездатність компаній групи ІСД набувати вугілля (у випадку з ALKZ), що коксується, і залізорудної сировини (ALMK і DMKD) в достатньому об’ємі обумовлена браком фінансування на тлі слабкого ринку стали. Проте ситуація з фінансуванням цих компаній повинна покращати через 3-4 місяці, разом з відновленням попиту і цін на сталь..

 

Алчевський КХЗ відчуває брак вугілля в листопаді


Новини Статті Аналітика
НБУ очікує від заробітчан $9,3 млрд грошових переказів НБУ очікує від заробітчан $9,3 млрд грошових переказів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (03.03.2011)
Прокуратура Німеччини обшукала штаб-квартиру BMW Прокуратура Німеччини обшукала штаб-квартиру BMW Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (28.02.2011)
Газпрому знадобився кредит у чотири мільярди євро Газпрому знадобився кредит у чотири мільярди євро Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Роснефть пробурила першу свердловину в Чорному морі, нафти поки немає Роснефть пробурила першу свердловину в Чорному морі, нафти поки немає У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ryanair і аеропорт Бориспіль домовилися - Гройсман Ryanair і аеропорт Бориспіль домовилися - Гройсман Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті