Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 02:26 | London, Jul 22 00:26 | New York, Jul 21 20:26
Shanghai, Jul 22 08:26 | Tokyo, Jul 22 09:26 | Sydney, Jul 22 11:26

Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі

Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі
18 листопада 2010 в 13:30 - Роман Зайцев


Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі

Компанія ДТЕК, яка об'єднує енергетичні активи Ріната Ахметова, вивчає умови і розглядає можливість участі в конкурсі з оренди ДП "Добропіллявугілля".  Про це пише газета "Дело" із посиланням на свої джерела.

Конкурс на право оренди цілісного майнового комплексу ДП "Добропіллявугілля" регіональне відділення Фонду держмайна в Донецькій області призначило на 13 грудня 2010 року.

За умовами конкурсу вартість об‘єкта оцінена була в 1,5 млрд. гривень. При цьому стартова орендна плата за один місяць була визначена в розмірі 6,9 млн. гривень без урахування ПДВ.

Окрім щомісячних платежів, які будуть коригуватися в залежності від індексу інфляції, орендар повинен буде взяти на себе ще низку зобов‘язань, зазначає видання.

Зокрема, він повинен буде забезпечити зростання видобутку вугілля протягом перших 5 років оренди до 5 млн. тонн із обов‘язковим щорічним збільшенням обсягу видобутку не менше ніж на 0,4 млн. тонн і забезпечити постачання не менше 50% виготовленої вугільної продукції на теплоелектростанції генеруючих компаній України.

Також орендарю пропонується здійснити капітальні вкладення у відновлення та реконструкцію основних фондів у складі цілісного майнового комплексу "Добропіллявугілля" у розмірі не менше 2 млрд. гривень протягом перших 5 років оренди держмайна із обов‘язковим щорічним обсягом таких вкладень не менше 400 млн. гривень.

ДП "Добропіллявугілля" об‘єднує 6 шахт: "Алмазна", "Білицька", "Білозерська", "Добропільська", "Новодонецька" і "Піонер".

На частку об‘єднання припадає близько 6,1% видобутку енергетичного вугілля в Україні.

П‘ять із шести шахт об‘єднання були включені Мінвуглепромом до списку найбільш інвестиційно привабливих об‘єктів галузі в Україні.

Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі


Новини Статті Аналітика
ДТЕК зацікавився атомною енергетикою ДТЕК зацікавився атомною енергетикою Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ДТЕК презентувала компанію, яка займатиметься альтернативним газом ДТЕК презентувала компанію, яка займатиметься альтернативним газом Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ФДМ виконав план надходжень від приватизації ФДМ виконав план надходжень від приватизації Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті