Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 19 15:49 | London, Aug 19 13:49 | New York, Aug 19 09:49
Shanghai, Aug 19 21:49 | Tokyo, Aug 19 22:49 | Sydney, Aug 20 00:49

Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі

Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі
18 листопада 2010 в 13:30 - Роман Зайцев


Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі

Компанія ДТЕК, яка об'єднує енергетичні активи Ріната Ахметова, вивчає умови і розглядає можливість участі в конкурсі з оренди ДП "Добропіллявугілля".  

Про це пише газета "Дело" із посиланням на свої джерела.

Конкурс на право оренди цілісного майнового комплексу ДП "Добропіллявугілля" регіональне відділення Фонду держмайна в Донецькій області призначило на 13 грудня 2010 року.

За умовами конкурсу вартість об‘єкта оцінена була в 1,5 млрд. гривень. При цьому стартова орендна плата за один місяць була визначена в розмірі 6,9 млн. гривень без урахування ПДВ.

Окрім щомісячних платежів, які будуть коригуватися в залежності від індексу інфляції, орендар повинен буде взяти на себе ще низку зобов‘язань, зазначає видання.

Зокрема, він повинен буде забезпечити зростання видобутку вугілля протягом перших 5 років оренди до 5 млн. тонн із обов‘язковим щорічним збільшенням обсягу видобутку не менше ніж на 0,4 млн. тонн і забезпечити постачання не менше 50% виготовленої вугільної продукції на теплоелектростанції генеруючих компаній України.

Також орендарю пропонується здійснити капітальні вкладення у відновлення та реконструкцію основних фондів у складі цілісного майнового комплексу "Добропіллявугілля" у розмірі не менше 2 млрд. гривень протягом перших 5 років оренди держмайна із обов‘язковим щорічним обсягом таких вкладень не менше 400 млн. гривень.

ДП "Добропіллявугілля" об‘єднує 6 шахт: "Алмазна", "Білицька", "Білозерська", "Добропільська", "Новодонецька" і "Піонер".

На частку об‘єднання припадає близько 6,1% видобутку енергетичного вугілля в Україні.

П‘ять із шести шахт об‘єднання були включені Мінвуглепромом до списку найбільш інвестиційно привабливих об‘єктів галузі в Україні.

Ахметов зацікавився шахтами у Добропіллі


Новини Статті Аналітика
ДТЕК зацікавився атомною енергетикою ДТЕК зацікавився атомною енергетикою Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ДТЕК презентувала компанію, яка займатиметься альтернативним газом ДТЕК презентувала компанію, яка займатиметься альтернативним газом Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ФДМ виконав план надходжень від приватизації ФДМ виконав план надходжень від приватизації Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Найбагатша людина - це не та, котра більше всіх має, а та, котра менше всіх потребує.

Народна мудрість
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті