Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 07:31 | London, Feb 19 05:31 | New York, Feb 19 01:31
Shanghai, Feb 19 13:31 | Tokyo, Feb 19 14:31 | Sydney, Feb 19 16:31

Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин

Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин
18 жовтня 2010 в 14:51 - Уляна Роїк


Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин

Повідомив генеральний директор ЗАТ "Авліта", Посохов в інтерв’ю з місцевою газетою, відповідаючи на питання про оновленої стратегії розвитку підприємства.  

З метою збільшення річної перевалки в 1,5 рази, керівництво терміналу планує створити другий і третій перевантажувальні фронти, для розвантаження вагонів і підготовки вантажів.

Для реалізації цих планів, за словами гендиректора, підготовлені інвестпроекти: Зокрема, інвестиційний проект, який включає розширення тилової зони причалу майже на 50 м, збільшення складських майданчиків під метал, подовження причалу № 20 на 150 метрів для того щоб приймати на ньому одночасно два судна. У рамках даного інвестпроекту керівництво планує придбати ще один 100-тонний мобільний кран і два козлових крана з вантажопідйомністю по 50 тонн.

Ще один інвестиційний проект щодо діючого зернового терміналу пов’язаний з збільшенням пропускної здатності автоприйому, з метою ефективнішого використання потужності терміналу. Даний проект розрахований на будівництво 4 додаткових пунктів прийому зерна, завдяки яким можна буде приймати 500 машин на день, а також будівництво 4 додаткових ємностей для зерна по 1250 метричних тонн. Все це полегшить трафік на під’їздах до підприємства, особливо в пікові періоди завезення вантажу автотранспортом і дозволить залучити додатково до 100 тис. тонн зерна на рік.

За словами Посохова, "Авліта" слідує за світовою тенденцією на ринку металу зі скорочення торгівлі сировиною, збільшення у складі експорту готової продукції - профілю і рулонної сталі.

 

Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті