Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 18 16:17 | London, Jun 18 14:17 | New York, Jun 18 10:17
Shanghai, Jun 18 22:17 | Tokyo, Jun 18 23:17 | Sydney, Jun 19 01:17

Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин

Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин
18 жовтня 2010 в 14:51 - Уляна Роїк


Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин

Повідомив генеральний директор ЗАТ "Авліта", Посохов в інтерв’ю з місцевою газетою, відповідаючи на питання про оновленої стратегії розвитку підприємства.  З метою збільшення річної перевалки в 1,5 рази, керівництво терміналу планує створити другий і третій перевантажувальні фронти, для розвантаження вагонів і підготовки вантажів.

Для реалізації цих планів, за словами гендиректора, підготовлені інвестпроекти: Зокрема, інвестиційний проект, який включає розширення тилової зони причалу майже на 50 м, збільшення складських майданчиків під метал, подовження причалу № 20 на 150 метрів для того щоб приймати на ньому одночасно два судна. У рамках даного інвестпроекту керівництво планує придбати ще один 100-тонний мобільний кран і два козлових крана з вантажопідйомністю по 50 тонн.

Ще один інвестиційний проект щодо діючого зернового терміналу пов’язаний з збільшенням пропускної здатності автоприйому, з метою ефективнішого використання потужності терміналу. Даний проект розрахований на будівництво 4 додаткових пунктів прийому зерна, завдяки яким можна буде приймати 500 машин на день, а також будівництво 4 додаткових ємностей для зерна по 1250 метричних тонн. Все це полегшить трафік на під’їздах до підприємства, особливо в пікові періоди завезення вантажу автотранспортом і дозволить залучити додатково до 100 тис. тонн зерна на рік.

За словами Посохова, "Авліта" слідує за світовою тенденцією на ринку металу зі скорочення торгівлі сировиною, збільшення у складі експорту готової продукції - профілю і рулонної сталі.

 

Вантажний термінал в Криму планує збільшити автоприйом на зерновому терміналі - до 500 машин


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті