Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 05:13 | London, Feb 21 03:13 | New York, Feb 20 23:13
Shanghai, Feb 21 11:13 | Tokyo, Feb 21 12:13 | Sydney, Feb 21 14:13

В Україні курс євро до 2011 року коштуватиме 12,5 грн.

В Україні курс євро до 2011 року коштуватиме 12,5 грн.
15 жовтня 2010 в 09:37 - Оксана Кадай-Гриців


В Україні курс євро до 2011 року коштуватиме 12,5 грн.

За минулий тиждень (період з 7 по 14 жовтня) євро на міжбанку незначно подорожчало - з 11,09 до 11,18 грн. за євро (ціна покупки). Якщо враховувати, що ще на початку вересня євро в Україні купували дешевше 10 грн., То ажіотаж навколо європейської валюти можна легко пояснити.  

Після того як курс євро виріс з 10 до 11 грн., кількість охочих інвестувати гроші в євро зросла. Юридичні особи, а перш за все населення, все більш активно скуповують євро. Позначається ефект очікування. Люди чекають, що євро буде і далі дорожчати на світовому фінансовому ринку і, як наслідок, його вартість виросте і в Україні. На поточний момент курс євро-долар складає 1,4, а аналітики і ринок вже говорять, що курс 1,45 не за горами. Якщо це відбудеться, то євро в Україні буде коштувати 11,5 грн. У той же час долар в Україні до кінця року навряд чи подорожчає більше ніж до 8 грн. / $. Тому на поточний момент євро, на відміну від долара, це просто-таки знахідка для валютних спекулянтів.
Варто відразу обмовитися, що швидше за все, курс євро буде значно коливатися. Зараз у спекуляції з євро грає весь світ, що робить його вартість дуже волатильною. Не виключено, що в найближчі місяці ми побачимо зниження курсу євро-долар на FOREX до 1,31-1,35. Це означає, що в Україні ми можемо побачити євро за 10,5-10,7 грн. Але в цілому на світовому ринку євро має більше більше фактів до зростання, ніж до падіння.
Очікується, що в 2011 році євро буде ще дорожче щодо долара (до 1,55), це означає, що в Україні його ціна досягне 12,3-12,5 грн.
Головна причина зростання курсу євро на світовому фінансовому ринку - це "валютна війна", в яку все більше і більше втягуються розвинені країни світу. Фактично процес девальвації курсу долара по відношенню до євро - це реакція світового ринку на очікувану чергову емісію долара для підтримки економіки США. Очікується, що на початку листопада уряд США може прийняти рішення про емісію $ 1 трлн. з метою фінансування дефіциту держбюджету і покриття збитків від наслідків кризи. Якщо це відбудеться, то долар буде і далі девальвувати по відношенню до євро і, як результат, євро по відношенню до гривні буде дорожчати. У цій ситуації треба враховувати ту обставину, що ЄС не дуже зацікавлений у подальшому процесі девальвації долара по відношенню до євро. Можна очікувати, що керівництво Євросоюзу постарається прийняти відповідні заходи, щоб зупинити процес девальвації долара. Хоча можливості ЄС у цьому напрямку обмежені.
На відміну від США, центробанк і уряди ЄС побоюються здійснювати істотні емісійні вливання, тому що вони бояться, що інфляція може ще більше погіршити ситуацію в економіках цих країн. Ще більше в девальвації долара не зацікавлений Китай. Завдяки дешевому юаню китайська економіка вдало пережила світова криза, і тепер вона не хоче втрачати свої позиції. У зв’язку з цим відбувається негласне змагання між Китаєм і США: хто буде мати саму дешеву валюту.
 

В Україні курс євро до 2011 року коштуватиме 12,5 грн.


Новини Статті Аналітика
Нацбанк у вівторок продав на міжбанку 100 мільйонів доларів Нацбанк у вівторок продав на міжбанку 100 мільйонів доларів НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти НБУ випустив в обіг 4,1 мільярда гривень для викупу іноземної валюти Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Нацбанк має намір лібералізувати торги валютою на міжбанку Нацбанк має намір лібералізувати торги валютою на міжбанку Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Обсяг операцій на міжбанку України в лютому склав $19 млрд. Обсяг операцій на міжбанку України в лютому склав $19 млрд. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Укрнафта" продала на міжбанку нафти на 1 млрд. грн. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті